Wyświetl temat - Ovitrelle czy za wcześnie

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 20 lip 2019 16:09 
Awatar użytkownika

Bardzo prosze o rady. Bralam przez 5 dni mensinorm 75 j, pozniej przez kolejne 6 2x75j. W 14 dniu cyklu w prawym jajniku pęcherzyki 1,63x 0.96 cm, w lewym 1,63x 1,29 cm. Endometrium 1,12 cm. W związku z brakiem kontaktu że specjalistą od niepłodności, wzięłam ovitrelle, następnego dnia, ponieważ zwykły ginekolog stwierdził, że jajniki są za duże i wzrasta w nich po kilka pęcherzyków o średnicy ok 17mm. Czy te pęcherzyki pekną, czy się wchłoną, albo powstaną torbiele? Czy zmarnowalam cykl bo pęcherzyki nie miał 19mm?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 02 sie 2019 08:17 
Awatar użytkownika

W kontynuacji poprzedniego posta. 12 dni po ovitrelle w lewym jajniku zostały 3 niepekniete pęcherzyki, 1pękł. jajnik 8,26x4,93cm. W prawym pęcherzyk 3,13x1,95cm. Trzy dni po ovitrelle estradiol 630, progesteron 48, testosteron 35. Mój gin mówi że bez progesteronu miesiączki nie będzie. Czy powinnam mieć miesiaczkę wywołaną duphastonem? Czy mogę zacząć stymulację mensinorm od drugiego dnia krwawienia, czy należy brać przez cykl antykoncepcja żeby te pęcherzyki się wchlonęly?

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]