Wyświetl temat - IVF a zatkany trąbka słuchowa i nieżyt nosa

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 mar 2019 14:36 

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania in vitro gdy od ponad miesiąca mam zatkany ucho laryngolog stwierdził że to trąbka słuchowe od nieżyt nosa. Miałem przepisane leki głównie do nosa robione recepturowe krople i maść z antybiotykiem i sterydem (ephetonini, calcii Lechici, neomycini, hydrocortisoni, eucerini) jednak po 10 dniach leczenia nie ma żadnej poprawy plus leki przeciwalergiczne- rupafin, telfexo, jovesto brane zamiennie każdego dnia inne. Wybieram się ponownie do laryngologa gdyż za Max 2 tygodnie powinnam zacząć stymulację do IVF i troch e się obawiam czy z takim niezytem nosa i uchem nie ma żadnych przeciwwskazań by wszystko wykonać. Mój ginekolog twierdzi że nie ma ale ja się po prostu boję jeśli by się udało podając zarodek od razu a ucho nadal byłoby nie wyłączone itp.Bardzo proszę o odpowiedz
Kamila

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 23 kwie 2019 12:22 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Problem nie w IVf a w ew ciąży i koniecznością w jej początkowym okresie stosowania antybiotyków Z poważaniem Jd

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]