Wyświetl temat - Czy mamy szanse?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 13 kwie 2018 11:27 

Dzień dobry, proszę o radę.
Mam 39 lat, swojego męża poznałam dopiero niespełna dwa lata temu :oops:
więc zaczęłam ( zaczęliśmy) się starać o dziecko późno i w zaawansowanym wieku..
w styczniu 2017r. Pierwszego marca byłam już w ciąży, niestety na samym początku 13 tygodnia dziecko umarło ( od 11 tygodnia wiedziałam, że jest źle). To była dziewczynka z zespołem Downa i bardzo chorym sercem.
Po zabiegu odczekaliśmy trzy miesiące i od października 2017 roku staraliśmy się o kolejne dziecko, niestety bez powodzenia.
W styczniu 2018r. poszliśmy na pierwszą wizytę w Gyncentrum, minęły dopiero trzy miesiące, ale zrobiliśmy to ze względu na wiek.
Wszystkie badania moje i męża są dobre. Oboje jesteśmy zdrowi i nie leczymy się ani nie leczyliśmy na nic oprócz przeziębień.
Zdecydowaliśmy się na inseminację ( stymulowaną: Lametta, zastrzyk Ovitrelle, Estrofem, Duphaston). Jestem po drugim - nieudanym zabiegu.

Mam cykle regularne, 24 dniowe, ostatniego 24 dnia czasami występują brązowe, drobne plamienia. Zabiegi ze względu na wielkość pęcherzyków ( za każdym razem dwa) miałam dziesiątego dnia cyklu a w drugim podejściu - w dziewiątym dniu cyklu.

Zastanawiam się czy jest sens próbować po raz trzeci inseminacji, czy zdecydować się na in vitro. Jakie - teoretycznie - mamy szanse? Na co możemy się nastawiać?
Boję się, że nasze marzenia o dziecku to tylko mrzonki i powinniśmy zejść na ziemię....

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 27 kwie 2018 10:27 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Jeśli mineło dwa lata starań to jak najbardziej jest to czas podejmowania decyzji o wdrożeniu leczenia czy IVF tak to najefektywniejsza metodą w szczególności jeśli mamy ograniczoną rezerwę jajnikową Z poważaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]