Wyświetl temat - Szepienie na żóltaczkę

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 kwie 2002 15:47 
Awatar użytkownika

Witam p. Doktorze.
Mam pytanko - aczynamy przygotowywać się do in vitro - najpierw musimy się jeszcze przebadać i ja mam się zaszczepić na żóltaczkę. Czy po szczepieniu na żóltaczkę - można starać się o ciążę czy nalezy z tym poczekać. Jeszcze nie jestem stymulowana a i tym cyklu nie zacznę a mamy ochotę spróbować naturalnie

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 24 kwie 2002 08:27 
Awatar użytkownika
Z tego co wiem, po szczepieniu mozna bez problemu zachodzic w ciążę. Ważne jest tylko, zeby żadne ze szczepień nie było robione w II fazie cyklu, czyli ewentualnie juz w czasie ciąży.
W tym tygodniu miałam już 3 szczepienie. Było ono opóźnione o 3 tygodnie właśnie dlatego, że lekarz zdecydowanie odradził je w momencie, gdy nie mam pewności, że nie jestem w ciąży.
D.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 24 kwie 2002 09:11 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Cytuj:
On 2002-04-24 08:27, DeDe napisał:
Z tego co wiem, po szczepieniu mozna bez problemu zachodzic w ciążę. Ważne jest tylko, zeby żadne ze szczepień nie było robione w II fazie cyklu, czyli ewentualnie juz w czasie ciąży.
W tym tygodniu miałam już 3 szczepienie. Było ono opóźnione o 3 tygodnie właśnie dlatego, że lekarz zdecydowanie odradził je w momencie, gdy nie mam pewności, że nie jestem w ciąży.
D.

Niebezpieczeństwo związane ze szczepieniami w ciąży dotyczy szczepionek zawierających żywe wirusy o obniżonej zjadliwości. Szcepionka p/WZW typ B zawiera białka martwych wirusów. Z tego powodu nie stwarza zagrożenia dla ciąży. Z poważaniem Jan Domitrz

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]