Wyświetl temat - Krwawienie po usunięciu polipa

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 06 lis 2005 22:00 
Awatar użytkownika

Dzień dobry.
Jestem w 4 tygodniu ciąży, w 3 zauważyłam plamienia. Okazało się, że w szyjce macicy mam polip o długości 2 centymetry. Podczas badania ginekologicznego został on naruszony i sam odpadł. Zostałam skierowana do szpitala, ale tam okazało się że nie krwawię, wszystko jest w porządku i wypisano mnie do domu. Jednak następnego dnia zauważyłam niewielkie krwawienie, które trwa już 3 dni.
Proszę mi powiedzieć czy może to być spowodowane raną po polipie, i jak długo to może trwać? Czy może bezzwłocznie zwrócić się do lekarza?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

PostZamieszczono: 07 lis 2005 10:53 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

marma pisze:
Dzień dobry.
Jestem w 4 tygodniu ciąży, w 3 zauważyłam plamienia. Okazało się, że w szyjce macicy mam polip o długości 2 centymetry. Podczas badania ginekologicznego został on naruszony i sam odpadł. Zostałam skierowana do szpitala, ale tam okazało się że nie krwawię, wszystko jest w porządku i wypisano mnie do domu. Jednak następnego dnia zauważyłam niewielkie krwawienie, które trwa już 3 dni.
Proszę mi powiedzieć czy może to być spowodowane raną po polipie, i jak długo to może trwać? Czy może bezzwłocznie zwrócić się do lekarza?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Tak może to być przyzcyan krwawienia ale aby to potiwrdzic należy PAni zbadac a czas trwania krwawienia ?? trudny do przewidzenia Z poważaniem JD

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]