Wyświetl temat - pomocy

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pomocy
PostZamieszczono: 10 paź 2006 16:23 
Awatar użytkownika

Hej jestem po 2 straconych ciążach. Pierwsza obumarła w 7 tyg. a druga puste jajo płodowe. Za każym razem byłam łyżeczkowana. Zrobiłam takie badania: różyczkę, toxoplazmozę IgG i IgM, chlamydię, cytomegalię, hormony płuciowe, TGA,TPOA, APA, ANA, Helicobacter pylorii- to jako jedyny wynik miałam powyżej normy, test IMK, HSG, badania genetyczne Kariotypu. Mąż: AST, ALT, badania nasienia (budowa + test migracji), HIV, cytomegalię. Właśnie jestem po 3 szczepieniu limfocytami męża. Do tego często nie mam okresu lub jest bardzo mały. Pomóżcie jakie badania jeszcze powinna zrobić myślałam o przeciwciałach kardiolipidowych ale słyszałam, że można je sprawdzić tylko w ciąży lub zaraz po poronieniu. A może progesteron lub testosteron ale nie wiem w jakich dniach cyklu się je robi. Gdzieś jest przyczyna moich niepowodzeń a ja ich nie mogę znaleźć. Wiem że jak zajdę wciąże to i tak nie będzie dobrze. Proszę pomóżcie bo ja już sama nie wiem co robić. Może ktoś ma podobną sytuację do mojej. Sad

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 paź 2006 21:51 
Awatar użytkownika

Zrob badanie przeciwcial antykardiolipidowych. Nie ma sensu czekac az bedziesz w ciazy, ale w ciazy tez radze powtorzyc.
Co do drugiej ciazy ona nie jest zadnych wskaznikiem, gdyz puste jajo plodowe to brak ciazy, ze struktury zarodka w ogole sie ne wytworzyly, stad skupialabym sie na pierwszej ciazy. Te przeciwciala bardzo czesto powoduja obumieranie zarodka, zahamowanie jego wzrostu wewnatrzmaciczneg- sama jestem tego przykladem.
Trzymaj sie cieplo i przykro mi z powodu tego co Cie spotkalo.
Innych badan nie ma sensu robic, gdyz zrobilas to co powinnas po takich straconych ciazach.

2009- Aniolek Maluszek- 9 tc

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Pomoc
PostZamieszczono: 11 paź 2006 13:05 
Awatar użytkownika

Dziękuje za cenne informację :wink:

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]