Wyświetl temat - Przeziębienie a wczesna ciąża

www.nasz-bocian.pl
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/

Przeziębienie a wczesna ciąża
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=21&t=19173
Strona 1 z 1

Autor:  Iffka [ 29 cze 2004 14:56 ]
Tytuł:  Przeziębienie a wczesna ciąża

Jakie mogę stosować leki na przeziębienie we wczesnej ciąży? Nie mam co prawda potwierdzenia, że takowa jest (jest zbyt wcześnie), ale nie chciałabym zaszkodzić. Mam bóle zatok - czy leki typu APAP lub IBUPROM mogę stosować? Czy mogę stosować inhalacje? To chyba bezpieczne? A co z witaminami? Bardzo proszę o odpowiedź.

Autor:  Jacek Szamatowicz [ 29 cze 2004 19:25 ]
Tytuł: 

Szanowna Pani
Inhalacje i witaminy tak z innych leków paracetamol
Jacek Szamatowicz

Autor:  Iffka [ 30 cze 2004 07:07 ]
Tytuł: 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Autor:  Iwcia25 [ 28 gru 2006 21:01 ]
Tytuł: 

Witam Doktorze
mam pytanie: poroniłam w 8 tygodniu ciąży- stwierdzono u mnie ciążę obumarłą, brak bicia serduszka i skierowano mnie na zabieg. Mam pytanie czy to, że w pierwszym miesiacu ciąży przechodziłam ostrą grypę - chodziłam do pracy z wysoką temperaturą, lecząc się Gripexami, Ibupromami, itp.Po dobrym tygodniu grypa minęła, ale ponownie w krótkim czasie na nią zachorowałam - lekarze stwierdzili, iż przeziębiłam grypę.Przy okazji dowiedziałam się też , że jestem w ciąży.Czy wysoka temperatura mogła spowodować moje pózniejsze poronienie? Dodam, że byłam pod stałą opieką lekarza ginekologa i przy odnowieniu się grypy nie brałam już żadnych leków.
Proszę powiedzieć mi, ile musze teraz odczekać, aby znów starać się o dziecko? Nie ukrywam, w pierwszą ciążę zaszłam po roku czasu prób.
Dziękuję za odpowiedź.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/