Wyświetl temat - bakterie

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: bakterie
PostZamieszczono: 17 lut 2004 10:33 
Awatar użytkownika

Sz.P.Dokotrze
Ponad 7 tyg. temu miałam wymrożoną nadżerkę. W piątek zrobiłam posiew z kanału szyjki i pochwy i wyniki są złe: III stopień czystości, bakterie E.coli i paciorkowce. Moje pytanie - skąd taki zły stan po zabiegu wymrożenia - dodam, że lekarz stwierdził, iż nadżerka jest całkowicie zagojona, a ponadto podczas kuracji przyjmowałam betadine oraz jeszcze jeden lek przecibakteryjny i powodujący przyspieszenie gojenia nadżerki oraz lactoaginal?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: bakterie
PostZamieszczono: 17 lut 2004 10:46 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

[quote="Malesia"]Sz.P.Dokotrze
Ponad 7 tyg. temu miałam wymrożoną nadżerkę. W piątek zrobiłam posiew z kanału szyjki i pochwy i wyniki są złe: III stopień czystości, bakterie E.coli i paciorkowce. Moje pytanie - skąd taki zły stan po zabiegu wymrożenia - dodam, że lekarz stwierdził, iż nadżerka jest całkowicie zagojona, a ponadto podczas kuracji przyjmowałam betadine oraz jeszcze jeden lek przecibakteryjny i powodujący przyspieszenie gojenia nadżerki oraz lactoaginal?[/quote Wymrożenie nadżerki nie likwiduje inefkcji usuwa tylko zmienioną chorobowo tkankę oczywiście poprawia stan narządu rodnego z tym ze jest to tylko jeden z elementów .. Po drugie samam wydzielina po zabiegu jest czynnikiem sprzyajacym inefkcjom wiec w tym okresie możan spodziewac sie przejsciowego pogorszenia biocenozy pochwy . Z poważaniem JD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]