Wyświetl temat - test ciążowy pozytywny i krwawienie

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 lut 2004 17:48 

Szanowny Doktorze!
Dziś 15 dzień po owulacji (monitorowanej i po pregnylu), test ciążowy pozytywny (kreseczka bardzo słaba ale jest), 13 dzień przyjmowania duphastonu i pojawiło się krwawienie, raczej lekkie zabarwienie śluzu. Do tej pory był biały i bardzo gęty, dzisiaj jest dużo rzadszy i bardziej przejrzysty i do tego zabarwiony na różowo. Martwię się bo sytuacja się powtarza. W sierpniu u.r. sytuacja była podobna tyle, że na cyklu naturalnym i bez duphastonu, nawet wtedy bhcg z krwi było 72. A lekarz stwierdził, że nie było ciąży.
Czy tym razem może być to samo? (pozytywny test bez ciąży)
Czy odstawić duphaston czy kontynuować?
Czy krwawienie może być spowodowane niskim progesteronem?
Nie wiem co robić, z lekarzem zobaczę się dopiero za 6 dni, na dodatek dziś trzeci dzień męczą mnie rano mdłości i wymioty (po śniadaniu, później przechodzi), prawdopodobnie w ten sposób pozbywam się porannej dawki duphastonu (może stąd krwawienie?).
Oczywiście ciąża jest oczekiwana z niecierpliwością, staram się być rozsądna w ocenianiu mojego stanu oraz odczuć. Nie chcę robić sobie nadziei i się rozczarować, ale test i te mdłości, myślałam, że to już to!
Najmocniej przepraszam za ten elaborat ale sytuacja jest bardzo napięta i sprawa niecierpiąca zwłoki.
Z poważaniem
Agataka
P.S. I boli brzuch trochę jak przy miesiączce.

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lut 2004 22:54 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Szanowna Pani
Trzeba leżeć przejść może na luteinę dopochwową i brać NoSpa sytuacja nie musi się powtórzyć... no i być dobrej myśli
Jacek Szamatowicz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]