Wyświetl temat - szyjka macicy jak długo się zrasta?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 paź 2008 17:48 
Awatar użytkownika

Witam!. Cztery miesiące temu miałam wykonywany zabieg łyzeczkowania macicy. Poronienie w 2miesiącu ciąży. Niestety koniecznością bylo szycie szyjki macicy. CZy ktoś wie jak długo zrasta się szyjka?
U mnie niestety do dni dzisiejszego odczuwam szczegółnie po stosunku dolegliwości zwiazane z tym faktem. Zawsze po współżyciu plamię lub krwawię. Jak długo to moze potrwać? dajcie znać jak coś na ten temat wiecie, bo wydaje mi się, że 4 miesiące to za długo na wygojenie się takiej rany

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 paź 2008 19:09 
Awatar użytkownika

Chyba faktycznie za długo. Na jutro mam wyznaczony termin wizyty u profesora. mam nadzieję, że czegoś konkretnego się dowiem. o tym że miałam szytą szyjkę dowiedziałam się na wizycie kontrolnej. Lekarz, który wykonywał łyżeczkowanie nie raczył mnie o tym poinformować!
Ciekawa jestem tylko jak długo goi się szyjka u innych dziewczyn. dajcie znać,

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 paź 2008 19:20 
Awatar użytkownika

kate124na wypisie ni masz ze mialas szyta szyjke :?: :?: musi byc,czy bralas wypis do lekarza na kontrol :?:

21.07.2010 STUKNĘŁA MI 30 EHHH

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 paź 2008 08:25 
Awatar użytkownika

Na wypisie nie ma ani słowa o szyciu.
A co do dokumentacji, to jest mały problem bo byłam w szpitalu w Mrągowie a mieszkam 300 km od tamtego miejsca.
Robili problem z przesłaniem wypisu i wyniku histopatologii. Musiałam wysyłać koperty zwrotne ze znaczkami oraz prośby o przesłanie tych dokumentów i inne takie tam... Obawiam się, że nie będzie to takie proste

[ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]