Wyświetl temat - PORONIENIE PO 35 ROKU ZYCIA

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sie 2009 11:57 
Awatar użytkownika

Witam
W czwartek będzie 2 tyg od łyżeczkowania (ciąża przestała się rozwijać) to był 9 tc. [treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sie 2009 11:07 
Awatar użytkownika

[treść niezgodna z tematem wątku] to było moje trzecie poronienie. Wcześniejsze były już dość dawno, bo 13 i 11 lat temu. Teraz od 5 lat staraliśmy sie o dzidzię i nie było łatwo bo mam wysokie FSH, LH i estradiol do tego dochodzi mój wiek (37 lat). W maju miałam in-vitro nieudane niestety i zaraz po tym zaliczyliśmy "wpadkę ", bo nie sądziliśmy, że może nam się udać, ale nie trwało to zbyt długo, niestety.
Teraz mamy zrobić badania genetyczne, już nawet jesteśmy zapisani na wrzesień.

Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sie 2009 19:29 

W 7 tygodniu stwierdzono puste jajo płodowe. Poszłam na zabieg jeszcze tego samego dnia. Może dlatego, że przy pierwszej ciąży czekałam na poronienie ponad tydzień, a że to był już 13 tydz. przeszłam to ciężko. Łyżeczkowania zresztą nie uniknęłam...
[treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 sie 2009 12:45 
Awatar użytkownika

w mojej 1 ciazy jajo bylo zaplodnione , w 7tc stwierdzono brak akcji serca,kazano poczekac kilka dni i zrobic jeszcze raz usg bo cuda sie zdarzaja, mojej ginki nie bylo w Polsce wtedy,jak wrócila to juz bylam w 10tc,mialam wywolywane poronienie i potem skrobanke,Przez te 3 tyg. nic sie nie dzialo i gdybym czekala na naturalne poronienie to pewno jeszcze z kilka tyg. bym chodzila.

Aleks 15.10.11

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 sie 2009 20:27 
Awatar użytkownika

ja miałam puste jajo płodowe i nie krwawiłam (był to 9 tc) i w szpitalu dostałam Artrothec (chyba tak się pisze) to też jest lek wczesno poronny. Mi jeden z lekarzy powiedział, że jak się wszystko samo oczyści to nie będą mnie łyżeczkować, a leciało ze mnie jak nie wiem. Jednak ja nie byłam co do tego taka przekonana, bo zawsze coś tam może zostać no i jednak miałam łyżeczkowanie w znieczuleniu ogólnym i po kilku godzinkach już do domku wypisują.

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 sie 2009 16:32 
Awatar użytkownika

Witam, po długiej przerwie.
Jestem po kolejnym (trzecim ) poronieniu.W grudniu skończę 37 lat. [treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 sie 2009 22:21 

Ja też w czerwcu tego roku straciłam trzecią ciążę. A 37 lat skończę parę miesięcy po Tobie.
Moje pierwsze dziecko skończyłoby właśnie trzy lata... [treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 31 sie 2009 08:44 
Awatar użytkownika

Witajcie dziewczyny. Ja też jestem po jednym poronieniu, dziś mija 6 tygodni. Za kilka miesięcy skończę 37 lat. Była to moja pierwsza ciąża po 6 latach starań, ale niestety skończyła się po 8 tygodniach- puste jajo płodowe... [treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 02 wrz 2009 17:36 
Awatar użytkownika

Cześć Dziewczyny,

dzisiaj dowiedziałam się że z mojej ciąży nic nie będzie, mam martwy zarodek i ciąża nie rozwija sie :cry: Najgorsze jest to, że to już 3 raz mi się przytrafiło. Za pierwszym razem miałam ciaże pozamaciczna po in vitro i miałam usuwany jajowód. Za drugim razem sytuacja się powtórzyła i znowu to samo drugi jajowód usunięty. Podeszliśmy do 3 icsi i się nie udało a teraz za 4 programem udało się ale tylko na chwilę :cry: Najgorsze jest to, że nie mam przez te próby jajowodów i nawet nie mogę marzyć o cudzie bo wiem że się nie wydarzy.

IV ICSI - brak echa zarodka
teraz adopcja - 1 wizyta w OA 8.10.2009

Tytuł:
PostZamieszczono: 18 wrz 2009 17:46 
Awatar użytkownika

Witam :)
Ja już tu kiedyś przez chwilkę byłam, ale może się przypomnę. Mam 37 lat, jestem po trzech poronieniach to ostatnie było pod koniec lipca tego roku [treść niezgodna z tematem wątku]
Te pierwsze dwie ciąże były już dość dawno, bo kilkanaście lat temu i wtedy nie było problemu z zaciążeniem. Teraz staraliśmy się przez 5 lat i nawet in-vitro się nie udało, ale za to zaraz po zaszłam w ciążę naturalnie, co z tego skoro ciąża przestała się rozwijać i w 9 tc było łyżeczkowanie (ciąża obumarła, poronienie zatrzymane).
Właśnie zrobiliśmy badania genetyczne i teraz czekamy na wyniki (będą za 4-5 tyg), wcześniej robiłam też różne badania hormonów i wyszło, że mam wysokie FSH, LH i Estradiol (wyczerpująca się rezerwa jajnikowa).
To tak w skrócie.

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 wrz 2009 10:51 
Awatar użytkownika

cześć dziewczyny! [treść niezgodna z tematem wątku] , mnie niestety też spotkało nieszczęście, w zeszłym tygodniu miałam zabieg i straciłam maluszka niestey miał śmiertelne wady i nie miał żadnych szans,[treść niezgodna z tematem wątku] mam 43 lata, [treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 wrz 2009 17:28 
Awatar użytkownika

Bea324, [treść niezgodna z tematem wątku] Jeśli mogę zapytać czy mieliście robione badania genetyczne przed in-vitro? Pytam, bo ja też jestem po nieudanym in-vitro i niedawno byliśmy na badaniach genetycznych i właśnie pani doktor powiedziała nam, że przed ivf powinno się robić takie badania. Przyznam, że byliśmy trochę zaskoczeni tym, że nasz lekarz o tym nie wspomniał tym bardziej, że już miałam za sobą dwa poronienia.
Dopiero po trzecim poronieniu wspomniał o badaniach (ta ciąża to była naturalna zaraz po nieudanym ivf).
Więc może warto zrobić takie badania i upewnić się czy w tej kwesti jest wszystko ok.

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 paź 2009 09:20 
Awatar użytkownika

jolanta72 pisze:
Jeśli mogę zapytać czy mieliście robione badania genetyczne przed in-vitro? Pytam, bo ja też jestem po nieudanym in-vitro i niedawno byliśmy na badaniach genetycznych i właśnie pani doktor powiedziała nam, że przed ivf powinno się robić takie badania.

badań genetycznych nie robiliśmy nie wszyscy lekarze przy in vitro zlecają takie badania, mnie popędza trochę czas, zresztą wyniki mam bardzo dobre, jesli chodzi o wadę mego maleństwa to wielu lekarzy potwierdziło,że jest to wada rozwojowa a nie genetyczna, mam kontakt z dziewczyną która to samo przeszła i była u genetyka , który to samo potwierdził tak więć na pewno mój wiek nic do tego nie ma :cry: [treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 paź 2009 09:37 
Awatar użytkownika

hejka
jestem po jednym poronieniu i po ciązy pozamacicznej:(niestety moje szanse na dziecko są znikome gdyż mam uszkodzony lewy jajowód i podejżenie pcos,[treść niezgodna z tematem wątku]

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 paź 2009 17:52 
Awatar użytkownika

Cześć jestem nowa. Mam 37 lat. Jestem po dwóch IVF. Byłam dwa razy w ciąży w tym raz zaszłam sama. Ciąże nieudane. Obecnie znowu się staram ale już na starcie okazało się, że mam torbiele. Pozbyłam się ich. Chwila radości . Niestety krótka. Moje FSH skoczyło na 14,5. [treść niezgodna z tematem wątku]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]