Wyświetl temat - Jak poronic ciaze bez zarodka?

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2006 10:03 
Awatar użytkownika

No wiec zaczelam plamic (bardziej brudzic) tak slabo juz od piatku i nie moze sie rozbujac. To juz ponad 2.5 tygodnia od odstawienie lekow, strasznie dlugo. Jesli do konca tygodnia sie nie ruszy to zaczynam rozwazac, czy nie zaryzykowac i zapodac sobie cytetec?? moja lekaraka to mi odradza, ale odnosze wrazenie, ze po prostu nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci za nic....

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 gru 2006 22:05 
Awatar użytkownika

Jesli jestes w stalym kontakcie z lekarzem, poczekaj. Bralas duze dawki progesteronu i on "falszywie" podtrzymuje ciaze, ktorej nie ma. No czy szyjka sie juz powoli nie roziwera - jesli zaczynasz krwawic., to widac na usg Napisz, jak sie czujesz i co sie z toba dzieje.

Tytuł:
PostZamieszczono: 15 gru 2006 19:57 
Awatar użytkownika

JJ100 jak tam z toba???? Daj znać co się dzieje

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 gru 2006 17:23 
Awatar użytkownika

Poronilam, wreszcie...sama, wlasciwie to jeszcze trwa. Tak potwornie bolalo, ze myslalam, ze zejde. Jak sie uspokoi to sie przejde do lekarza, zeby mnie obejrzal...I chyba znow od poczatku...juz mam lek, 2 poronienia i wlasciwie nie znam przyczyny..nie ja jedna zreszta

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 gru 2006 18:13 
Awatar użytkownika

antybiotyk dostałaś??? Wierzę jak bolało bo to też przeszłam, ale lepiej że samo się oczyszcza. Powodzenia

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 gru 2006 20:06 
Awatar użytkownika

Witaj jj 100 bardzo mi przykro :( ,ale musisz się trzymać :!: Głowa do góry :!: na jedno chociaż tyle,że zabiegu nie miałaś nic przyjemnego. Teraz musisz odpocząć i zrobić badania,które ewentualnie określą przyczynę. Mi sie nie udało pozostaje mieć nadzieję,że wszystko się ułoży.

A tak na marginesie, moje pierwsze poronienie było dziwne :?: na początku lokator był,a potem został domek pusty :( a co najciekawsze ani przy jednym ani przy drugim nie krwawiłam nie mówiąc o plamieniach nie wiedziałam,że poroniłam. Nie martw się dwie straty to może przyjdą do nas bliźniakiŚciskam cię mocno i nie waż się myśleć negatywnie :!: :!: :!: :!: :!:

Tytuł:
PostZamieszczono: 20 gru 2006 18:05 
Awatar użytkownika

No tak...trzeba probowac az do skutku.
Nie dostalam antybiotyku.
Po swietach zrobie kontrolne USG i chwilowo tak mnie to wyczerpalo, ze jestem dosc mocno zrezygnowana...:) Uxx rzeczywiscie u Ciebie jakas dziwna sytuacja. Ja moge tylko powiedziec, ze jak zrobilam USG w Medicover to lekarz powiedzial , ze jakis dziwny ten zarodek i swiadczy o jakiejs sprawie genetycznej. Potem zrobilam dooplerowskie to wyraznie bylo widac, ze pecherzyk byl pusty...wiec tak to jest z tymi USG...?

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sty 2007 15:21 
Awatar użytkownika

witajcie dziewczyny :(
jestem tu nowa ale niestety od niedzieli mogę do Was dołączyć:(
w piątym tygodniu ciąży poroniłam samoistnie w domciu w sobote zaczelam plamic na brunatno i wiedzialam ze dzieje sie cos niedobrego i juz po kilkunastu minutach zaczelam krwawic najpierw delikatnie-coraz bardziej dzis mija 4 dzien jak caly czas krwawie,wylatuja ze mnie dosc duze skrzepy i cos jeszcze trudno mi to opisac :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sty 2007 16:34 
Awatar użytkownika

Bardzo przykro,że ciebie to również spotkało :( ale cóż nie pozostaje nam nic innego tylko musimy się z tym pogodzić i co najwazniejsze nigdy nie możemy się poddawać.Postaraj się być silną.Trzymam kciuki za to aby było lepiej :cmok:

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 sty 2007 17:29 
Awatar użytkownika

dzięki za te słowa otuchy :)
dziś miałam mieć wizytę u swojego ginekologa ale stwierdzilam ze poczekam az przestane krwawic wtedy do niego pojde i wypytam co i jak..
mam male pytanko jak dlugo trwa krwawienie po poronieniu? dodam ze @ trwala zawsze u mnie 3 dni a dzis juz mija 4 dzien jak caly czas krwawie:(

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sty 2007 00:11 
Awatar użytkownika

Witaj!niestety nie potrafię ci na to pytanie odpowiedzieć ja poroniłam bez krwawień i plamień miałam łyżeczkowanie, plamienie utrzymywało mi się tyg. lecz z tego co pamiętam podczas śledzenia forum,po poronieniu bez zabiegu możesz krwawic ok.2tyg.
Myślę,że powinnaś skontaktować się ze swoim lek. wcześniej, z reguły w takich sytuacjach podaje się kobietom antybiotyk celem, którego jest uniknięcie ewentualnych powikłań.Może chociaż przedzwoń do swojego lek.i jego zapytaj o dalsze postępowanie. Ponadto dobrze ci radzę przed kolejną ciążą zrób niezbędne badania: lekarze często 1 poronienie traktują jako przypadek, choćbyś miała nalegać niech da ci skierowanie na badania.Nie rób tego co ja bez badań zaszłam po2miesiącach w ciążę i sytuacja się powtórzyła,nie musi tak być w twoim przypadku ale lepiej dmuchać na zimne.Pozdrawiam i powodzonka w dążeniu do celu uwieńczonego sukcesem :wink:

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 sty 2007 12:24 
Awatar użytkownika

rozumiem...dziekuje Ci bardzo za odp...
jutro jadę do swojego lekarza wiec dopytam sie co i jak...
mysle ze moje poronienie bylo spowodowane tym,ze w 4 dniu po zaplodnieniu mialam przeswietlenie kregoslupa dwa zdjecia, a wowczas nie wiedzialam jeszcze nie przypuszczalam nawet ze moglabym byc w ciazy:(
lekarz na pierwszej wizycie powiedzial mi ze to jest bardzo wczesna ciaza 4 tydzien no ale jesli wykonane mialam to zdjecie w tak wczesnym etapie to raczej sa nikle szanse na to ze plod rozwija sie prawidlowo i ze najprawdopodobniej poronie tak tez sie stalo po trzech dniach od wizyty u niego zaczelam plamic pozniej krwawic :(

Dodane po: 3 minutach:

dzis mija 5 dzien jak caly czas krwawie i caly czas zastanawiam sie jak dlugo to jeszcze potrwa...chcialabym zeby to byl juz koniec raz na zawsze tej przykrej sytuacji...juz nie moge sie doczekac kolejnej @ choc tez obawiam sie jej ;( jaka bedzie..czy bedzie bolesna itd..,ale zaraz po niej jesli nie bedzie zadnych przeciwskazan bierzemy sie do pracy i zobaczymy co z tego wyjdzie....
goraco pozdrawiam...:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 sty 2007 19:41 
Awatar użytkownika

Kasiulka przykro mi też to niedawno przeszłam. Ja krwawiłam przez ok 10 dni. Potem przeszło ,a pierwsza @ nawet nie była taka bolesna. jakoś dobrze przeszłam. Zobaczysz niedługo się skończy i zaczniecie nowe staranka

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 sty 2007 20:43 
Awatar użytkownika

dziś na szczescie przestałam krwawic :)
w sumie krwawilam przez 7 dni,ciesze sie ze ten koszmar wreszcie sie konczy i juz nie moge doczekac sie kolejnej @ a po niej kolejna proba, z jednej str bardzo tego pragne,a z drugiej panicznie sie boje:(

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]