Wyświetl temat - LEKARZE - SPECJALIŚCI OD PORONIEŃ

Obrazek

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 16 sty 2008 19:04 
Awatar użytkownika

Andzia 38
Jestem po stracie dziecka w 33 tyg. i po dwóch poronieniach .
Czy możecie mi poradzić specjalistę od poronień , najlepiej w woj. zach-pomorskim , ewentualnie Poznań , Trójmiasto. Z góry dziękuję .

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 sty 2008 00:25 
Awatar użytkownika

Witam! Czy któraś z dziewczyn miała stycznośc z gin.Wojciech Kolawa z Krakowa mnie poleciły Go koleżanki.Nie mam jeszcze opini na jego temat tyle że dostałam bardzo dużo badań do zrobienia których wcześniej nie zalecił mi żaden Sądecki ginekolog.Proszę o opinie i namiary do kogo mozna sie zgłosić z problemem poronień.

Tytuł:
PostZamieszczono: 21 sty 2008 22:58 
Awatar użytkownika

Ja w Krakowie chodze do Ewy Goreckiej i moge ja spokojnie polecic. Dzieki niej udalo mi sie zajsc w 3 ciaze i w koncu urodzic zdrowe dziecko.
Dodam ze leczylam sie w sumie 5 lat, stracilam dwie ciaze i teraz mamy cudownego prawie dwuletniego synka.
O lekarzach z Krakowa o ktorych piszecie nawet nie slyszalam a sama szukalm dlugo lekarza i wiele watkow przejrzalam.

2009- Aniolek Maluszek- 9 tc

Tytuł:
PostZamieszczono: 23 sty 2008 00:38 
Awatar użytkownika

Pysia1 Dzieki wielkie za informacje , teraz każda wiadomość na ten temat jest dla mnie bardzo ważna, mam nadzieje , że trafie tak jak ty na dobrego lekarza i pomoże mi tez cieszyć sie maleństwem.Jakbys mogła bardzo proszę o jakies namiery gdzie przyjmuje ta lakarka bo ja jestm z Nowego Sącza i nie znam zabardzo Krakowa. Dziekuje jeszcze raz.Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 22 lut 2008 17:21 
Awatar użytkownika

Proszę mi pomóc , jeśli ktoś może. Potrzebuję informacji na temat dr.Chraka z Bytomskiego szpitala . Za miesiąc idę do niego na pierwszą wizytę i chciałabym się czegoś dowiedzieć bo chyba znam już wszystkich gin ze śląska.Proszę o pomoc. :?

Dodane po: 28 minutach:

Chodzi mi o dr Choraka

Tytuł:
PostZamieszczono: 29 mar 2008 10:01 
Awatar użytkownika

Mam prośbę... czy może ktoś mi polecić dobrego lekarza lub lekarkę z Białegostoku? Jestem po poronieniu i zabiegu wyłyzeczkowania (11.03.2008r.)i chciałabym na pierwsza wizytę po zabiegu udać się do dobrego specjalisty, by poprowadził mnie w kolejnym staraniu o dzidziusia.Z góry dziękuję.

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lip 2008 13:30 
Awatar użytkownika

czesc dziw\ewczyny..moze któras wie gdzie w Nowym saczu przyjmuje dr Kolawa???
prosze napiszcie:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 lip 2008 23:25 
Awatar użytkownika

Hej, czy ktos moglby polecic dobrego lekarza od poronien z Lublina.
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lip 2008 10:10 
Awatar użytkownika

czesc mam 16 lat jestem 20 tyg. ciarzy i neichce tego dziecka urodzic prosze mi poradzic co mam zrobic aby poronic moja ciarza jeste zagrozona poronieniem prosze o kontakt jak najszybciej to moj numer gg 10674590 albo na mojego mejla na ktorego bylo by mi najwygodniej o to on madzia9246@wp.pl prosze napisac odpowiedziec i mi pomuc jak najszybciej jestem zalamana jestem kilka kroków od zwarjowania prosze o pomoc[color=][/color]

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lip 2008 20:23 
Awatar użytkownika

misia16lat pisze:
czesc mam 16 lat jestem 20 tyg. ciarzy i neichce tego dziecka urodzic prosze mi poradzic co mam zrobic aby poronic moja ciarza jeste zagrozona poronieniem prosze o kontakt jak najszybciej to moj numer gg 10674590 albo na mojego mejla na ktorego bylo by mi najwygodniej o to on madzia9246@wp.pl prosze napisac odpowiedziec i mi pomuc jak najszybciej jestem zalamana jestem kilka kroków od zwarjowania prosze o pomoc[color=][/color]

Dziewczyno!!!!!
Pisanie czegoś takiego tutaj jest conajmniej nie na miejscu żeby nie nazwać tego podłością. Kobiety latami walczą o to żeby mieć dzieci i oddałyby wszystko żeby je mieć i uwierz mi nikt tu nie chce i nie chciał poronić a jeśli którąś z nas to spotkało to była to ogromna tragedia. Więc dziewczyno zastanów się co Ty wyczyniasz i ciesz się z cudu jakim jest posidanie maleństwa w brzuszku.

Tytuł:
PostZamieszczono: 30 lip 2008 12:58 
Awatar użytkownika

aanula5 Najlepiej osądzać, a moze lepiej wczuć się w role 16-sto latki, która zaliczyła wpadkę, i niewiadomo jaką ma teraz sytuację i materialną i rodzinną????....
Należą tu sie razcej słowa wsparcie i otuchy, dziewczyna nie jest głupia, bo wie, ze tu jest większosć dla których posiadanie potomstwa granicvzy z cudem... Ale obok problemu posiadania potomstwa jest tez problem takich własnie matek, które nie są śwadome, tego cudu jakim jest nowe życie w brzuszku...
Oby miała tyle wsparcia ze strony innych, aby ta ciąże donosiłą... i szczęsliwie urodziła
Pozdrawiam

...Póki co, nadzieja trwa...

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 sie 2008 17:36 
Awatar użytkownika

witam
dwa tygodnie temu poroniłam 11 tyg. ciążę dziewczyny bardzo prosze o namiary na dobrego lekarza we Wrocławiu lub Opolu jestem z województwa opolskiego.....
proszę o pomoc i z góry dziękuję

Tytuł:
PostZamieszczono: 26 wrz 2008 20:38 
Awatar użytkownika

DZIEWCZYNY PONAWIAM PROŚBE JEST TAM KTOS????

Tytuł:
PostZamieszczono: 28 wrz 2008 14:15 
Awatar użytkownika

Witam, w Płocku dobrym lekarzem jest Lemiec-Brzóska. Jesteśmy po 3 poronieniach, udało nam się urodzić synka Wiktorka tylko dzięki Niej. Super lekarz, bardzo ciepła i pomocna kobieta. Dodam, że nie jesteśmy jedyną parą, której pomogła...Pozdrawiam i trzymam kciuki

Tytuł:
PostZamieszczono: 01 paź 2008 15:23 
Awatar użytkownika

majka8484 to było twoje pioerwsze poronienie? Mnie moja gin po 3 poronieniach wysłała do Łodzi, podejrzewała u mnie sprawy immunologiczne i się nie pomyliła.

Nasz cud się pojawił 26.08.2009 \:D/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]