Wyświetl temat - ceny badań hormonalnych

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 lut 2005 20:22 
Awatar użytkownika

Witam!
Ja stracilam moje maleństwo w 8 tygodniu ciąży :cry: , był to dla mnie szok jak dowiedziałam się że serduszko mojego dzidziusia nie żyje. Miałam zabieg wyłyżeczkowania w listopadzie ub.r. Ponieważ lekarze źle oczyścili moją macicę po raz drugi przeprowadzili mi zabieg :( .
Bardzo długo krwawiłam po zabiegu bo ponad 6 tygodni. Lekarz powiedział że prawdopodobnie przyczyną pronienia były zaburzenia hormonalne. Teraz zaczełam znnowu krwawić,zaledwie 9 dni po ostatnim krwawieniu. Chce zrobić badania hormonalne. Napiszcie mi czy one sa refundowane z NFZ jeżeli ma się skierowanie. Jezeli nie to jakie są ceny tych badań? Czy są bardzo drogie?

Proszę Was bardzo o informacje!!

mama Aniołeczka:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 lut 2005 21:00 
Awatar użytkownika

U gory strony jest watek badania po poronieniu. Prosze dopisz sie tam
Co do refundowania badan hormonalnych to od lekarza pierwszego kontaktu mozna dostac skierowanie na tsh, reszte trzeba isc do androloga lub robic za pieniadze. Nie wiem jak to wyglada, gdyz jednak wiekszosc robilam prywatnie.
Prosze dopisz sie do istniejacego watku. Ten zamykam.
Prosze rowniez uzywac wyszukiwarki i zobaczyc czy dany temat juz nie istnieje. Tym bardziej, ze ten o badaniach jest na tej samej stronie co Twoj nowy temat.
Pysia1

2009- Aniolek Maluszek- 9 tc

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]