Wyświetl temat - Plock potrzebny dobry poloznik

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 04 lip 2005 21:16 
Awatar użytkownika

Maz nieoczekiwanie dostal prace w Plocku to jest ponad 300 km od miejsca zamieszkania a ja jestem w 7 miesiacu ciazy! Chcialabym abysmy byli przy malenstwie razem od pierwszych jego dni. Moze ktoras z Was zna jakiegos lekarza, polozna albo wie cos na temat warunkow porodu w szpitalu w Plocku? To moje pirwsze dziecko i bardzo sie boje trafic w przypadkowe rece.
Pieknie dziekuje za wszelkie podpowiedzi
Evona

Tytuł:
PostZamieszczono: 04 lip 2005 22:14 
Awatar użytkownika

czesc evona ja jestem z Płocka no i z tym rodzeniem w moim miescie nie jest najlepiej jak sie ma zagrozona ciaze albo bliźniacza. jesli to cie nie dotyczy to mam namiary na kobitke u której jestem od niedawna. Robi ona plenatarne badania i pracowala z bardzo dobrymi lekarzami w przeszłosci. Ja chodzilam zawsze do Artymiaka i tez bylam zadowolona ale jestem w trakcie diagnozowania bezplodnosci w Łodzi dlatego ze u nas nikt tym sie nie zajmuje na odpowiednim poziomie.
Dam ci nr do niej i do niego umow sie i sama sprawdz. Artymiak jest mily ta pani to róznie raczej oschla ale tez pracuje tam gdzie Artymiak na kosciuszki w starym szpitalu i tam warunki sa lepsze. ja jeszcze nie rodzilam ale tak słyszalam u kolezanek ktore tam rodzily i pacjetek artymiaka
Artymiak przyjmuje we wtorki i piatki od rana do wieczora telefon: 602 512 912 ul krolewiecka 16m 6 II pietro

dr n.med. Małgorzata Sabatowska przyjmuje pon. od 15.00 i srody od 18.00 tel. do gabinetu 264 12 15 kom. 609 541 559
pozdrawiam
ps pamietaj ze zawsze karzdy chwali lekarza który im pomógł wiec sama musisz sprawdzic. ja o nich słyszalam duzo dobrego powodzenia i gratuluje
ale sie rozpisalam

Tytuł: Bardzo dziekuje
PostZamieszczono: 05 lip 2005 18:52 
Awatar użytkownika

Kochany Budziku!
Bardzo Ci dziekuje!!! Ja leczylam sie na bezplodnosc 6 lat i udalo sie kiedy juz stracilam nadzieje. Niestety ciaza jest zagrozona bo mam duze miesniaki i niestety nie jestem juz najmlodsza :( . Czy Twoim zdaniem w Plocku jest az tak zle, ze lepiej pomyslec o rodzeniu w Warszawie? Czy to wynika z braku sprzetu czy odpowiedniego personelu?
Z calego serca zycze Ci pozytywnego testu ciazowego, nie zniechecaj sie i jak moje doswiadczenie pokazuje - konsultoj sie z przynajmniej dwoma lekarzami przed podjeciem kolejnych krokow.
Pozdrawiam
Evona

Tytuł:
PostZamieszczono: 05 lip 2005 21:05 
Awatar użytkownika

nie wiem co ci poradzic ale moze raczej łódz bo tam tez sa swietni lekarze a zawsze troche taniej niz w wawie. Jak chcesz to mozesz pójść do tej pani Sabatowskiej i sie zorientujesz jak sprawa wyglada. Z tego zo wiem to sprzetu jest sporo wiec nie wtym prblem i rodzi tu wiele osób tzn kobiet i jest ok ale moja kolezanka miala blizniaki i nie byla zadowolona z tego co tu sie dzialo. ale to bylo 12 lat temu wiec mysle ze nie masz co sie obawiac.
Polecam jeszcze zerknac na Forum pt pogadajmy i tam bedzie Bocianówki z płocka i tam jest bardzo duzo dziewczyn wiec mozesz popytac.polecam i zapraszam na tamten watek

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2005 21:22 
Awatar użytkownika

Czesc!

Dziekuje za wszystkie podpowiedzi i informacje i chyba jednak bede rodzila w domu tj. w Poznaniu. Znam szpital i wiem, ze moze personel nie jest sympatyczny ale maja bardzo dobry sprzet dla noworodkow.
Trudno do Plocka pojade juz z dzidziusiem.
Dziekuje za pomoc w podjeciu decyzji
Pozdrawiam
Evona

Tytuł:
PostZamieszczono: 07 lip 2005 21:59 
Awatar użytkownika

evona odezwij sie czasem jeszcze i napisz jak tam u ciebie

Tytuł:
PostZamieszczono: 13 lip 2005 23:35 
Awatar użytkownika

Jasne, ze sie odezwe, pewnie juz z Plocka jesli wszystko bedzie dobrze no i malenstwo pozwoli ukrasc pare chwil na internet.
Jesli chcesz to na prywa moge Ci opowiedziec o moich doswiadczeniach w drodze do ciazy.
Pozdr.
Evona

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lip 2005 09:56 
Awatar użytkownika

evona wejdz jeszcze na strone fundacji "rodzić po ludzku" moze sie dowiesz ciekawych rzeczy o szpitalu w płocku. Pozdrawiam i zycze zdrówka.

<a href="http://www.sylwetka.bobasy.pl/" target=_blank>mam już 4 lata</a>

Tytuł:
PostZamieszczono: 14 lip 2005 11:30 
Awatar użytkownika

evona to czekam na wiescie od cieboie moze byc oczywiscie na priva no i trzymaj sie dzielnie

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]