Wyświetl temat - PLAMIENIE/KRWAWIENIE W CIĄŻY

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 87  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: 23 lis 2005 16:20 
Awatar użytkownika

sid jak to dokładnie było to nie wiem ,ale ma córunię
emiete na plamienie najlepsze lezenie [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 28 lis 2005 14:13 
Awatar użytkownika

ja plamiłam i było to niepokojące no u mnie skonczyło sie źle mimo leków na podtrzymanie ale wiem ze wiele dziewczyn plami i wszystko jest ok.[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 02 gru 2005 10:19 
Awatar użytkownika

cześc kochane
ja obecnie jestem 6 tygodni równiótkie i jakoś dziwnie to wyglada od 3 tygodni w każda srodę mam lekkie plamienie tzn w sluzie pokazuje się lekko coś tam rózowego w bardzo skąpych ilościach że pewnie gdybym się tak nie przyglądała podczas "podcierania" w toalecie to bym nic nie zauważyła pani gin podczas badania nie zauważyła nic co by wskazywało na zagrazające poronienie ale dałam mi luteine profilaktycznie dopochwowo ...zastanawiam sie czy to nie przypadkiem rozciąganie się macicy daje takie efekty bo zawsze łączy się to z lekkim pobolewanie coś tam się pojawi rózowego tak jednorazowo a potem na tydzień spokój ....za każdym razem myśle że to już koniec ...mam jedno puste jajo plodowe za soba i 2 normalne ciąże....chciałabym aby się udalo...Mam badzo mała macice z natury...w 2 ciąży to nawet dostałam @a potem okazało się że jestem w ciąży takze mysle , że te jeżeli tak je można nazwać bardzo skąpe plamienia moga być wynikiem rozwijającej sie ciąży

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 02 gru 2005 12:20 
Awatar użytkownika

u mnie dwa dni temu na usg widoczny był pęcherzyk (13 mm), ale jeszcze brak zarodka... a to był 5t2d... (albo puste jajo albo zarodek 4-tygodniowy) ale miałam jeszcze spokojnie poczekać tydzień... od kilku dni miałam dosłownie 2-3 plamki brązowe dziennie, ale dzisiaj rano się wystraszyłam, bo bezpośrednio po stosunku pojawiła się duża plama krwi... teraz nie plamię, ale strasznie się boję... co powinnam zrobić?... teraz nie ma mojego lekarza...

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 02 gru 2005 13:22 
Awatar użytkownika

możliwe że to plamienie inplantacyjne - jakoś tak to dziewczyny nazywaja, szczerze mówiąc trudno cokolwiek ci powiedzieć, jeśli to było jednorazowe, możliwe ze to taka uroda. Ale chyba najlepiej jak bys telefonicznie chociąz uzgodniła to ze swoim wetem, żeby nie miec późńiej do siebie żalu. [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 02 gru 2005 14:12 
Awatar użytkownika

iaag - na pewno już nie współzyjcie. może jak pojawiło się po stosunku to jest jakaś ranka na szyjce macicy, która z reguły nie zagraża ciąży? udaj się jak najszybciej do lekarza i dużo leż.[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 02 gru 2005 23:53 
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny.
Ja jestem w 9 tc i też niestety znów pojawiło się delikatne plamienie.
Piszę -znów- gdyż w moich 2 poprzednich ciążach było tak samo.I niestety 2 razy poroniłam.
Trzy dni temu na usg okazało się że mam przestrzeń echoujemna pomiędzy dzidziusiem a szyjką o wym 2mm na 14 mm, i stąd właśnie to nieszczęsne plamienie.Teraz cały czas leżę w łóżku i biorę luteinę i duphaston.Wcześniej zauważyłam też małego skrzepa krwi (wielkości małego paznokcia) na bieliżnie, ale pani ginekolog stwierdziła że mógł on się wydostać po inplantacji zarodka.Teraz jakby plamienie ustało ale i tak się boję co będzie dalej.
Pozdrawiam wszystkich

Agnieszka

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 04 gru 2005 12:13 
Awatar użytkownika

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
morus - ja też miałam obumarcie poprzedniej ciąży poprzedzone plamieniem ale należy pamiętać, że plamienie to nie wyrok. zwłaszcza jak masz krwiaka bo z tego co opisujesz tak to wygląda. wiele dziewczyn ma krwiaki i jak leżą i sie oszczędzają to znikają

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 05 gru 2005 15:58 
Awatar użytkownika

Czesc dziewczyny! Pisze po raz pierwszy, chociaz od jakiegos czasu zaglam na stronny bociana. Wiele z Was jest tu ekspertkami, dlatego prosze was o pomoc. Ostatni okres mialam 17/10 przy cyklach okolo 31 dniowych (czyli koncowka 7 tygodnia ciazy liczac od ostatniej miesiaczki), w piatek mialam lekkie brazowawe plamienie, w sobote rowniez. [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2005 16:26 
Awatar użytkownika

dziewczyny mam takie pytanie wg USG to juz 10 tc - plamienia od początku z małymi przerwami, teraz tych przerw coraz mniej, ciąża wygląda prawidłowo, wyniki dobre, biorę clexan, przeciwciała antykardiolipinowe oki, krwiaka brak, torbieli brak - macie może jeszcze jakies pomysły, boję się że coś mi ukmnęło - generalnie cały czas leże - dzięki za wszelkie pomysły

Juleńka ur. 2 lipca 2006 roku

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2005 19:47 
Awatar użytkownika

joa - a może krzepnięcie? może zrób APTT? przy braniu Clexanu i jego "przedawkowaniu" krew może się rozrzedzić i mogą być krwawienia, np. z nosa ale i też z dróg rodnych...bo nic innego na razie nie przychodzi mi do głowy. A to na pewno z macicy czy może z szyjki? :idea:

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 11 gru 2005 23:04 
Awatar użytkownika

APTT dobry dzięki Marti :cmok: a skąd krwawienie nikt nie wie :?

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2005 00:49 
Awatar użytkownika

Joa jeśli nie ma krwiaka to może plamienia pochodzą z szyjki
ja plamiłam/krwawiłam dość długo na początku (od 5-6 tyg)ale powodem był krwiak a potem po 10 tyg do ok 20 tyg pojawiały się plamienia podobno z powodu polipa na szyjce
brałam luteinę i duphaston no i obowiązkowo leżenie , pomagało lecz po spacerkach znowu to samo
takie uroki niestety
aa i jeszcze jedno-tak tylko na marginesie, dziewczyny z plamieniami, dopytujcie się jak wygląda łożysko, a po połowie ciąży zróbcie badania na przepływy. Mówię tak ponieważ mój lekarz to zbagatelizował a jak się okazało dziecko nie rosło, urodziło się z dystrofią wewnątrzmaciczną i kwasicą-powodem było łożysko, które nie przepuszczało subst odżywczych. Lepiej dmuchać na zimne.
pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2005 10:26 
Awatar użytkownika

rozkasia dzieki za rade też już o tym myślałam, ale czy to możliwe żeby lekarze nie widzieli polipa :? raczej wydaje mi sie to wątpliwe [treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: 12 gru 2005 12:48 
Awatar użytkownika

czesc
Jestem nowa na tym wateczku i prosze was o rade.
Poronilam 3 razy, zawsze ok 10 tyg. Jestem teraz w 4 ciazy (7 tydz.) i niepokoje sie. Od samego poczatku mam zółtawe plamienia, raz mniej raz wiecej. Jednego dnia mialam brazowe.Czy to normalne?
W poprzedniej ciazy tez plamilam na zółto i nieskonczylo sie to dobrze.
Błagam o jakies porady. Biore duphaston teraz.
Aneczka

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 87  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]