Wyświetl temat - PLAMIENIE/KRWAWIENIE W CIĄŻY

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC

[ Posty: 1297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: czw wrz 28, 2017 8:43 pm 

Cały czas jest coś takiego brązowego. Pojedyncze kropelki czasami takie ciagliwe nitki... Boję się. Beta w sobotę była 8000 dziś 37 tys. Nie wiem czy to nie za mało. Chociaż lekarz mówił że może zwolnic tym bardziej że to dopiero przełom 4/5 tydzień.

PostZamieszczono: czw maja 03, 2018 2:37 pm 

U mnie w pierwszej ciazy, plamienie koloru brazowego zaczelo sie w 7 tygodniu nie bylo widac zywej krwi. Niestety ciaza zakonczyla sie poronieniem. Teraz w drugiej ciazy znowu pojawilo sie brazowe plamienie, jestem obecnie od 6tyg na tabletkach duphaston, zwiekszona dawke z 2x1 do 3x1 pomoglo na chwile obecna, a plamienie usapilo. Po usg lekarz nie stwierdzila zdanej logicznej przyczyny co molo to spowodowac. Glowa dp gory, nie zawsze plaminie musi oznaczac najgorsze.

PostZamieszczono: ndz maja 27, 2018 6:24 am 

Hej dziewczyny. Jestem nowa. Nie byłam tu wcześniej. Mam już jedną core, ma 1.5 roku :) teraz jak się okazało zaszła w ciążę... Bliźniacza dokładniej mówiąc :p wszystko było by ok gdyby nie to że trafiłam w 7 Tc do szpitala z krwawieniem. Okazało się jest tam też i krwiak. W szpitalu leżałam tydzień, plamienie ustaliło. Teraz już jestem tydzień po szpitalu, w tym tygodniu mam iść na kontrolę. Plamie niestety od 4 dni. A jak tylko się ruszę to od razu mocniej... Boję się że przy Zuzi miałam problemy z ciąża i cudem się udało ja mieć i że przy bliźniakach mi się nie uda. Boję się że pojde na kontrolę i dowiem się że serca nie biją...

PostZamieszczono: śr paź 31, 2018 8:34 pm 

Hej. Ja mam plamienia od 7 dpt. Czasem lekko widoczne na władcę. Czasem lutinus jest koloru różowego. Jak mam ból brzucha to po mam lekkie plamienie. Dziś 13 dpt i nadal są też się martwię. Beta 97. Lekarz mówi że czasem tak jest.

PostZamieszczono: czw lis 01, 2018 10:30 pm 

Widzę, że nikt już tutaj nie zagląda.

PostZamieszczono: pn lis 19, 2018 4:06 pm 

Witam wraz z partnerem postanowiliśmy że chcemy być rodzicami 2tyg temu staraliśmy się i przez planowana miesiączką mam plamienie brązowe brudne nigdy tak nie miałam i nie wiem co się dzieje robiłam test ale wyszedł negatywny wpływ

PostZamieszczono: pt maja 17, 2019 2:06 pm 

Ku pokrzepieniu i pocieszeniu - 2 tygodnie po pozytywnym teście dostałam bardzo silnego krwawienia i do szpitala jechałam z przekonaniem, że już po wszystkim.

Podobnie jak u kilku z Was - to krwiak był, z dzieckiem wszystko ok. Po 3 tygodniach wchłonął się całkowicie.

Nie panikujcie (mi się to nie udało;) ).

Październik 2017: kuracja bez efektów, azoospermia. Rozpoczynamy walkę o in vitro
Listopad 2017: biopsja jąder. Są plemniki!
Kwiecień 2018: punkcja jajników, 20 komórek
Listopad 2018: 1-szy transfer. Nieudany.
Luty 2019: 2-transfer. Dwie kreski! Beta HCG 12 dzień 314!
Kwiecień 2019: zdrowy chłopak przyjdzie na świat w listopadzie :)

[ Posty: 1297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87

Strefa czasowa UTC