Wyświetl temat - Metypred a ciąża

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 paź 2004 14:16 
Awatar użytkownika

Witam.Jestem w tej chwili 9d.p.t.mrożonych zarodków.Wczoraj moja Beta HCG wynosiła 33,56.
W związku z tym,że moje pierwsze ICSI nie wyszło,dr dołączył mi lek Metypred 3x1(przeciw odrzuceniu zarodka).Jak narazie wszystko wskazuje na to,że się chyba udało,ale czekam na dalej rosnącą Betę.
Pytanie moje dotyczy tego leku,bo jest on mało ciekawy(a na ulotce wręcz są przeciwskazania dot.płodu).Wiem natomiast,ze niektóre dziewczyny go biorą nadal w ciąży.Napiszcie proszę jak długo go brałyście i czy nie słyszałyście o zadnych powikłaniach z tego powodu?

Pozdrawiam Gorąco wszystkie ciężaróweczki i mam nadzieję,że już niedługo do Was dołączę na tym wątku.

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lis 2004 10:35 
Awatar użytkownika

Podciągam

Tytuł:
PostZamieszczono: 19 lis 2004 11:38 
Awatar użytkownika

Chciałam tylko powiedzieć, że metypred to odpowiednik encortonu. Ma mniej skutków ubocznych. A o stosowaniu encortonu to jest sporo na bocianie. Może poszukaj na wątkach o immunologii lub poronieniach, bo to wtedy własnie leczy się sterydami, do których nalezy takze metypred.
Pozdrawiam.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]