Wyświetl temat - Zniszczenie wadliwych zarodkow, zmiana realizatora

Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 lip 2014 20:54 

Dzień dobry, proszę o pomoc.
W zeszłym roku zakwalifikowałam się do programu MZ. Wykorzystałam dwie próby. Zarodki były poddane badaniom PGS, w wyniku których okazało się, ze zarodki są w większości chore, te zdrowe przestały się rozwijać. Wiem że klinika nie zlikwidowała tych zarodków tylko zamroziła je.
Na ostatnie podejście in vitro chcę zmienić klinikę, ale żeby móc to zrobić, nie mogę mieć żadnych zamrożonych zarodków. Potencjalny nowy realizator do którego planuję przeniesienie, prosi, abym dostarczyła pismo potwierdzające, że nie mam żadnych zamrożonych zarodków.
Proszę o podpowiedź, czy istnieje mozliwosc zniszczenia wadliwych zarodkow i czy moge sie zwrocic z taka prosba do dotychczasowego realizatora? Czy pismo o zlikwidowanie chorych zarodków mogę złożyć jednocześnie z pismem o zmianę realizatora kliniki?
pozdrawiam,
Anna

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 lip 2014 15:00 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Decyzję w zakresie postępowania z zarodkami powinien podjąć personel medyczny z ośrodka realizującego Program zgodnie z obowiązującymi standardami w tym zakresie.
Proszę aby skontaktowała się Pani z dotychczasowym realizatorem Programu.
Jak wskazał Pani ośrodek, nie jest możliwa zmiana realizatora, jeśli para dysponuje niewykorzystanymi zarodkami.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]