puk puk

Ehhh, no taka niezdecydowana jestem, chciałam zapytac o cosik, ale z racji swojego wiecznego wahania, wychodza jakies głupoty w stylu "puk,puk" i kto by taka, potraktował powaznie? bo wychodzi na to, ze raczej nikt.
Lepiej dac sobie spokoj i uwolnic ludzi od wszelkich tego rodzaju zetkniec z moja ograniczona niepewnoscia osobą. Sama sie powinnam w czółko stuknąć, anizeli pukac do kogos.

Plany na wieczór...
...........
miałam wklejac zdjecia do albumu - wiec zasadniczo powinnam sie tym zajmowac od jakiejs godziny, po drugie jakas relaksujaco odprezajaca kapiel by sie przydała, by mi te stuk puki wybic z głowy :-))
...........
miłego wieczorku...
Ucieszyłam sie jak dziecko, ze mi ta Pani terapeutka odpisała na forum... :-)
Ide sie jeszcze pocieszyc ta radoscią, zanim jeszcze to uczucie we mnie jest i mi ten łobuzersko optymistyczny usmieszek łaskocze usta :-)

P.S.
Wie ktos z Was moze, co trzeba wpisac, zeby w tym tekscie były odstępy?? ....bede wdzieczna bardzo, za pomoc, bo zle sie tak czyta ten teks, taki zlany....

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika Krzysiek

Jeśli chodzi ci o odstępy w pionie (puste linie) to oczywiście wiem co wpisać, tylko że jak napiszę to dokładnie tak jak trzeba - to zamiast wyświetlic tekst to wpisze pustą linię :D A poważnie to musisz wpisać cztery znaki: <BR&rt; Powinno pomóc :)

Portret użytkownika Krzysiek

Oczywiście powinno być <BR>