"Diagnostyka dla Twojej ciąży" zawita na Wybrzeżu

Temat: 
Kliniki i Lekarze

Po sukcesie akcji „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu przyszła kolej na Trójmiasto. Już po raz szósty lekarze specjaliści przekonywać będą, jak ważna w czasie ciąży jest stała kontrola diagnostyczna. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, którym nie jest obojętna troska o własne zdrowie w tym wyjątkowym okresie. Kolejne spotkanie z cyklu „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” odbędzie się:
4 marca 2010 roku w Gdyni
w Hotelu Orbis „Gdynia” przy
ul. Armii Krajowej 22

o godz. 18:00
„Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromną popularnością. Z akcji skorzystało już ponad tysiąc kobiet. Ze spotkania wyszły bogatsze o konkretną wiedzę z zakresu profilaktyki diagnostycznej i roli, jaką odgrywa ona w czasie oczekiwania na dziecko.” – opowiada organizator spotkania - Grzegorz Polus, dyrektor marketingu sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA. „Idea cyklu ma wymiar społeczny i edukacyjny. Zawsze więc warto działania takie kontynuować.” – dodaje.

Już tradycją stało się zapraszanie wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz diagnostyki laboratoryjnej, którzy chętnie dzielą się z zebranymi Paniami i ich bliskimi fachową wiedzą i poradami medycznymi. Wiemy także, jak wiele wątpliwości i stresu przeżywają wszystkie kobiety spodziewające się dziecka. Wiedza wyniesiona z tego spotkania z pewnością okaże się bardzo pomocna i doda pewności oraz poczucia bezpieczeństwa każdej przyszłej mamie. Zapewniamy rzetelne materiały medyczne, a zaproszeni eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania. Na dotychczasowych spotkaniach poruszona została m.in. tematyka niepłodności męskiej i żeńskiej, cukrzycy ciążowej czy wpływu infekcji na prenatalny rozwój dziecka.

Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz dodatkowe atrakcje: porady Pań ze szkoły rodzenia, pokazu chust do noszenia niemowląt, prezentację mody ciążowej i wiele innych. Na wszystkie Panie będą czekały również drobne upominki oraz poczęstunek. A wszystko po to, by w doskonałej atmosferze uświadomić przyszłym Mamom znaczenie diagnostyki laboratoryjnej dla ich zdrowia i zdrowia ich przyszłych pociech.

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Zapraszamy wszystkie Panie!

Więcej o akcji na stronie: www.bezpiecznaciaza.diag.pl

0
Twoja ocena: Brak