Słodka malutka

Jest!!!!
Urodziłam 12.11.2018r. - poród ciężki, z komplikacjami, chwilami było dramatycznie - wydarzyło się prawie wszystko czego się bałam oraz to co nawet do głowy by mi nie przyszło, że mogłoby się wydarzyć, ale nic! Ważne, że wszystko zakończyło się szczęśliwie :))

Trzymali nas też długo w szpitalu. Ale jesteśmy już w domu. Całe, zdrowe i szczęśliwe!

Co chcę Wam powiedzieć? Na pewno nie to, że warto było czekać, bo uważam, że nikt nie powinien tak długo czekać czy w ogóle czekać na cud narodzin.. ale powiem Wam, że warto się nie poddawać! Ona jest cudna. Patrzę na nią i się zastanawiam czy oby na pewno jest moja i czy jest prawdziwa...
Miałam wiele wiele chwil zwątpienia, załamań, trudów po drodze. 9 lat oczekiwania i niepowodzeń to szmat czasu, przynajmniej dla mnie. Ale w końcu doczekałam i ja tego cudu.
Życzę Wam, tym którzy wciąż czekają i nie rozumieją czemu... by Wam też się udało!
Nie poddawajcie się!! :)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos )

Odpowiedzi

Portret użytkownika czwojdziak

Wielkie gratulacje, ściskam

Wielkie gratulacje, ściskam Was mocno

06.06.2003 Obustronna amputacja jajowodów
2014-2016 5 IVF Na krótką chwilę dotykaliśmy nieba...
02.2018 Nowy etap OA.

Portret użytkownika Laura81

Serdecznie gratuluje. Duzo

Serdecznie gratuluje. Duzo zdrowka dla coreczki :)

starania: prawie dwa lata
endometrioza, niedoczynosc tarczycy
Grudzien 2012 przyszedl na swiat nasz synek ♥
od listopada 2015 starania o jeszcze jeden cud ......
Styczen 2018 nasza coreczka jest z Nami ♥

Portret użytkownika ankie99

After finish of your work you

After finish of your work you can see what you want to do for your history which is now saved in the clear bing history and what is your external purpose for the keep it maintain this type of te precaution has been include quickly.

Portret użytkownika Antonia Cummins

We have them in Atlanta, as

We have them in Atlanta, as well. Not cool when you're strolling your pooch during the evening and their networks range from mid to top tree and you don't see it and you stroll through it. Not just have you obliterated their creation, there's currently a BIG https://24hwritemyessay.com SPIDER some place on you despondent about it's dilemma and your glasses are in the ground and potentially broken bc you inadvertently flung them off your face trying to expel the arachnid from your individual.

Portret użytkownika lucasashton

Tiny Love Sweet

Tiny Love Sweet Island Dreams Mobile highlights calming music and fascinating development 20 minutes of ceaseless music and nature sounds. Do My Essay For Me