"Niepłodność - droga do macierzyństwa” - edycja 4

Temat: 
Aktualności ze świata IVF

macierzynstwo Centrum Medyczne Macierzyństwo wraz z magazynem „Chcemy być rodzicami” zapraszają wszystkich chętnych pacjentów na otwartą sesję pacjencką organizowaną w dniu 16.11.2018 roku w godz. 9:00 - 10:30 w hotelu Novotel City West w Krakowie.
Spotkanie stanowić będzie część konferencji "Niepłodność - droga do macierzyństwa” i gościć będzie specjalistów medycyny rozrodu, embriologii oraz life-stylu. Uczestnicy będą mogli porozmawiać o dostępnych sposobach wsparcia leczenia niepłodności, a także w przyjaznej atmosferze zaufania i szacunku wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi zgromadzonymi.
Stowarzyszenia Nasz Bocian jest patronem honorowym wydarzenia.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Aby wziąć udział w sesji, konieczna jest rejestracja.

Szczegóły na stronie: klik

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika nalacursive

Większość krajów europejskich

Większość krajów europejskich nie dopuszcza surogacji lub jej nie reguluje udając, że surogacji nie ma i problem nie istnieje. Tego dotyczył wykład Kaisy Kivipuro, socjolożki z Finlandii, który skupiał się na sytuacji kobiet pozbawionych macicy i ich rozterek dotyczących omijania prawa fińskiego i korzystania z surogacji zagranicą, gdzie kwestie medyczne i etyczne są na dużo niższym poziomie: ado stunt cars 2 pełna wersja.

Portret użytkownika adamschule85

Thanks a lot for sharing us

Thanks a lot for sharing us about this update. Hope you will not get tired on making posts as informative as this. pirate prospects