Odblokowany jajowód za pomocą mikroprowadnikow

Witam,
Piszę tego posta dla Was, bo ja też szukałam pomocy w internecie i znalazłam. Moja historia:
2014r: ciąża pozamaciczna-w wyniku czego został usunięty lewy jajowód
Po czym wykonałam sono hsg jedynego prawego jajowodu i okazało się, że prawy jajowód jest zablokowany. Lekarze proponowali invitro, ale nie zgodziłam się szukając innego sposobu na udrożnienie jajowodu.
2015r,2016 i 2017r: bezskuteczne starania bez efektów
W 2018 roku znalazłam w internecie informacje na temat odblokowania jajowodów za pomocą mikroprowadnikow przez dr Ireneusza Zycha i dr Krzysztofa Pyrę w Lublinie. Doktorzy w Lublinie jako jedyni w Polsce wykonują taki zabieg udrażniania jajowodów za pomocą mikroprowadnikow, czyli cienkich igieł używanych np. do operacji mózgów.
W marcu 2018r zdecydowałam się na przyjazd na drugi koniec Polski do Lublina i zabieg udrożnienia jedynego jajowodu. Od początku czułam ,że jestem w rękach profesjonalistów. Zabieg odbył się w szpitalu w Lublinie.5 miesięcy po zabiegu udrożnienia okazało się, że jestem w ciąży wewnatrzmacicznej :)
Podsumowując: po 4latach bezskutecznych starań i po 5 miesiacach od zabiegu udrażniania jajowodu za pomocą mikroprowadnikow przez dr Zycha i dr Pyrę jestem w ciąży :)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos )

Odpowiedzi

Portret użytkownika Thanos123

Thanos

Must be thanks for the nice article here you can find where do i find my computer windows 10 here and save the all windows file here.

Portret użytkownika Claraalbert009

I work for an administration

I work for an administration organization and there is an "aroma free" strategy in the entirety of our structures! I like it, it's sort of like not being permitted to play your Assignment Writing Service in the workplace space in light of the fact that not every person needs to be presented to your crappy decisions throughout everyday life!