"Jeśli się starasz,to bez wątpienia możesz dogonić własne marzenia."

Dobry wieczór :)

Bardzo dawno nie pisałam,chodź zagladam tu często. Czytając inne pamiętniki wracają wspomnienia, wraca ból,łzy,smutek..
2 lata temu 18.04 przeszedł na świat nasz syn Oliwier. Gdy po 3 próbie zrobiłam test byłam pewna że znów się nie udało. Telefon do kliniki był tylko formalnościa o wynik testu. Gdy wtedy pani w sluchawce powiedziała mi ze gratuluje bo wynik jest ponad 70 płakaliśmy ze szczęścia i niepokoju co będzie dalej.
Dziś w Dniu Dziecka gdy dowiaduje się że kolejne bliskie mi osoby zachodzą w ciąże pierwszą,kolejną czuje z jednej strony przykrość że to nie mi udało się zajść w kolejną ciąże chodź znów bardzo tego pragnę, a z drugiej strony patrząc na mój mały,a zarazem już tak duży cud czuje się szczęśliwa że go mam, że pomimo wielu lat starań i wszystkich złych przeżyć mam swojego kochanego syna.

Niedawno był Dzień Matki. Dla mnie od 2 lat jest to najpiękniejszy dzień jaki istnieje. Chiałabym życzyć Wam wszystkim abyście mogły go świętować razem ze mną, abyści miały siłę i nigdy się nie poddawały. Wiem ile was to kosztuje,bo sama to przechodziłam,a dziś czytając książeczke na dobranoc był w niej pewien fragment:

"Jeśli się starasz,to bez wątpienia możesz dogonić własne marzenia."

Ten cytat zmobilizował mnie do napisania tutaj dziś, abyście właśnie Wy goniły za marzeniami,które się spełniają.

Pozdrawiam.

0
Twoja ocena: Brak