Zaproszenie do współpracy ws. publikacji "Wobec in vitro"

ankieta Zapewne pamiętacie nasze doniesienia na temat książki "Wobec in vitro", która decyzją KEP została zaliczona do pozycji stanowiących pomoc dydaktyczną w nauczaniu religii w polskich szkołach na poziomie liceum. Jej lektura poważnie nas zaalarmowała i zbulwersowała i to na wielu poziomach. Postanowiliśmy więc zaprosić towarzystwa naukowe oraz autorytety w dziedzinie rozrodu wspomaganego do udziału w projekcie, mającym na celu zmierzenie się z tezami przedstawionymi w wydawnictwie "Wobec in vitro". Poniżej znajdziecie treść listu, który skierowaliśmy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz do ośrodków leczenia niepłodności, lekarzy i naukowców z prośbą o zajecie stanowiska w sprawie twierdzeń zawartych w publikacji i wsparcie nas, pacjentów, w zmaganiach o prawdę, rzeczowość debaty publicznej oraz godność nas samych i naszych dzieci. Liczymy na odzew ze strony adresatów i merytoryczne wsparcie naszych działań.
Przeczytaj list

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. No worries, just click here to download the PDF file.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 votes)

Odpowiedzi

Portret użytkownika mattbrown

Antivirus support number

Portret użytkownika patsm00re18

Games

Portret użytkownika adlermoltz

Essay writing

I bring to your attention the best essay writing company https://www.essay-company.com/research-paper-writing . Now you can be sure to write an essay. Only unique essays. Nice to work with real writers. Try and you.