Małpka i Jego osiągnięcia

Długo mnie tu nie było! Poprzedni rok był długi i trudny. Skupiłam sie na swoich złych przeżyciach, oddalając sie od chłopców. Dużo czasu zajęło nam powrócenie do stanu sprzed poznania Ostrygi. Dziś mogę napisać, że zakończyłam żałobę. Po córce, której pragnęłam za wszelka cenę. Nasza rodzina znowu cieszy się sobą i chłopaki rosną pięknie!
Małpka niesamowicie sie rozwija. Zaczyna być widać efekty terapii, mówi płynnie i wyraznie. Jest całkowicie samodzielny, obsługuje urządzenia elektroniczne, telefon, tablet czy xboxa, potrafi włączyć pralkę czy suszarkę. Jest bardzo chętny do pomocy. Pracowity. Pozostał bardzo radosnym dzieckiem. Zaczyna pisać, na razie same literki ale jednak. Cudownie śpiewa. Chcemy Go zapisać na zajecia muzyczne bo muzykę kocha najbardziej. Z racji mojej fotograficznej pasji został modelem, i jest wyjątkowo cierpliwym i chętnym do współpracy. Z bratem bardzo sie kochają, i biją. Jak to w rodzinie!
Mamy za sobą pierwsze rozmowy nt dlaczego mama Go oddała. Rozmowy o brzuszku i czy on w moim rosł. Nie chce słyszeć innej wersji, wciąż powtarza, że jestem Jego ukochana mamą. Wszędzie Go pełno.
Wkrótce mamy dni otwarte szkoły, która wybraliśmy dla Niego, wciąż trudno mi uwierzyć,że już zaraz będzie uczniem. Strasznie przeżywam ten fakt, że wkrótce rozpocznie edukacje szkolną. Tak bardzo sie boje, że będzie miał problemy. Ale która mama sie nie boi?
Małpka był i pozostał wyjątkowym dzieckiem.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 votes)

Odpowiedzi

Portret użytkownika anula70

wspaniale ! z taką mamusią

wspaniale ! z taką mamusią jak ty to co może być w szkole- będzie dobrze. Małpka da sobie rade. tyle osiągnął. pamietam twoje wpisy na poczatku. szpital, małpka taki maluśki, taki kruchy, tak bardzo zraniony przez los. a gdy spotkał was na swojej drodze- cud- nie to dziecko. jesteście wspaniałą rodziną. A może to że jesteś jedyną kobietą to plus? Chłopaki będą cie na rękach nosić :). kiedyś będą też synowe i wnuczki. :) :)
trzymam kciuki za was i szkołę :)
zdrówka dla was rodzinko :)
pozdrawiam

Portret użytkownika meme

Super!

Leeleeth, jak fajnie znowu poczytać Twój wpis :)
Wszystkiego dobrego dla Was!

Portret użytkownika Laura81

Ciesze sie, ze u Was

Ciesze sie, ze u Was wszystko dobrze

starania: prawie dwa lata
endometrioza, niedoczynosc tarczycy
Grudzien 2012 przyszedl na swiat nasz synek ♥
od listopada 2015 starania o jeszcze jeden cud ......
Styczen 2018 nasza coreczka jest z Nami ♥

Portret użytkownika Miniula

Super. Mój Miniek też w tym

Super. Mój Miniek też w tym roku do szkoły :)
Pozdrawiamy.

Cuda czasami przybierają formę, jakiej się nie spodziewaliśmy, o jaką nie prosiliśmy, jaka może nas niekiedy przerażać. Ale nadal są cudami, odpowiedzią na nasze modlitwy... A może po prostu wynikiem naszej pracy...
Miniek już Miniulowy :love:
[b]Nela8

Portret użytkownika pati33

Jak dobrze, że jesteś. To

Jak dobrze, że jesteś. To znaczy, że świat się jeszcze kręci. Ja też postanowiłam wrócić. Ściskam.

pati33
Aniołek, 10 tydz., 15.07.13
MTHFR A1298C, dodatni antykoagulant toczniowy, kariotypy prawidłowe
27.03.2014 2 kreski, (+) BHCG, cudzie trwaj
6.12.2014 Krzyś jest z nami
15.04.2016 5 tydz. [*]

Portret użytkownika sina

Każda matka się boi o swoje

Każda matka się boi o swoje dzieci. Małpka sobie poradzi. Jest mądry bo otoczony dobrocią i miłością i pracą nad Jego doskonaleniem.

Dla mnie jesteś SUPER mamą :)

Pozdrawiam :)

Mama 5 Aniołków
Mama Dziedzica urodzonego 19 stycznia 2010 ;)
Mama Spadkobierczyni urodzonej 7 stycznia 2015 ;)
https://dziedzicispolka.wordpress.com/