Nierówną walkę czas zawiesić...

Niedawno (2 mce temu) pisałam o HSG i planowanej histeroskopii... Dziś już wiem.
Znaleziono i wycięto polipa, który okazał się wg histopatologów polipem z rozrostem złożonym... W wielkim skrócie - moje endometrium postanowiło zabawić się w ciuciu babkę z raczyskiem - ciekawe która strona wygra?!

Aktualnie mogę zapomnieć o staraniach, dostałam na razie leki gestagenne na wyciszenie na 3 kolejne cykle -> później biopsja endo i w zależności od wyniku dalsze decyzje...

Ku***a, czy to wszystko to na serio? Naprawdę? Muszę przez to wszystko przechodzić? Mało mi życie już z butami weszło w plany?

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika madlen00

Nie wiem co Cie bardziej

Nie wiem co Cie bardziej wkurza: raczysko czy przerwa? Pewnie wszystko. Sama przerywałam invitro z powodu raka.. wygrałam, teraz walcze o dziecko. Powodzenia

08.2016 - I invitro ( 2AA,1AB)
02.2017 -II invitro(1BB)
07.2017 -III ICSI (nrak zarodków)
09.2017 AZ (3AA) 9t4d [*]

Portret użytkownika kinga27.30

Dziękuję

Wiesz... naprawdę dzięki za ten wpis :*
Masz rację - obie rzeczy są tak wkurzające, że bardziej się nie da. Przyznam się szczerze, pierwsza moja myśl - "nie tylko nie to, nie znowu przerwa..." Dopiero w domu sobie uświadomiłam, że przecież może być źle, nawet bardzo źle. Sama nie wiem, chyba to wszystko nie dociera do mnie, nie dociera jakie może być ryzyko i konsekwencje... Na razie się wkurzam.

2014.06. - start
2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 heterozygoty, NK: 24%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5
3xCLO, Ovitrelle, Doxtinex, Euthyrox
HSG - drożne
Histeroskopia z biopsją - zły obraz

Portret użytkownika madlen00

Myśl, że jakkkolwiek będzie

Myśl, że jakkkolwiek będzie to wygrasz, prędzej lub później, z jednym i z drugim. Zdrowie mimo wszystko jest najważniejsze i choć wkurzamy sie tak bardzo to tylko czas, a czas i tak upłynie. Doskonale wiem co czujesz. Oprócz choroby, teraz straciłam piewszą ciąże, ty widze wcześsniej. Czemu jedne osoby spotyka tyle trudnosci i nieszczęść?Nie wiem. Ja postanowiłąm sobie już nie zadawać tego pytania, bo nie ma na nie odpowiedzi, choc czuje zazdrość i niesprawidliwość..Głupio mi radzić, ale nie wkurzaj się już, zaakceptuj, obserwuj siebie i żyj. Wszytko się ułoży, chce przekonac i Ciebie i siebie.

08.2016 - I invitro ( 2AA,1AB)
02.2017 -II invitro(1BB)
07.2017 -III ICSI (nrak zarodków)
09.2017 AZ (3AA) 9t4d [*]

Portret użytkownika AgataTofik

To na razie sie powkurzaj a

To na razie sie powkurzaj a potem zbieraj sily na walke.
Trzymam kciuki!

2010 r. 13 tc [*]
2011 r. 9 tc cp[*]
2013 r. 8 tc cp[*]
2015 r. IMSI :(
2016 r. IMSI :D

30.12.2016 r. Anastazja :D

Blastuś na zimowisku :)

Portret użytkownika jingboo

Parfois, certains amateurs de plongée ou amateurs de montres

Prenez la replique montre de plongée Orthodox Divers Sixty-Five à titre d'exemple, la montre est étanche à 100 mètres. Parfois, certains amateurs de plongée ou amateurs de montres se moquent de cela, que ce niveau d'étanchéité ne suffit pas. Bien sûr, la Patek Philippe Montre professionnelle de plongée laissera sûrement assez de place pour la sécurité. Cependant, la plupart des plongées récréatives ne peuvent atteindre qu'une quarantaine de mètres, ce qui est également le conseil de l'institution de formation en matière de plongée récréative. Et puis profondément dans le domaine de la plongée technique, le besoin d'équipement spécial et de formation continue. 40 mètres, moins de la moitié de la cote d'étanchéité de 100 mètres, même si la fabrication de montres n'a pas atteint la profondeur de marque (bien sûr, il est presque impossible), le porteur a encore une chambre très confortable pour laisser. Montre étanche 200 mètres plus encore. Les propriétaires de Jaeger LeCoultre Montres de plongée, combien vont vraiment plonger? Vraiment plongée, et combien sera plus de 40 mètres de profondeur de la technologie de plongée il? Donc, ces objections à la montre de plongée de 100 mètres sont presque entièrement académiques.