Spotkanie dla par oczekujących dziecka oraz rodzin powiększonych dzięki leczeniu niepłodności

Temat: 
Stowarzyszenie Nasz Bocian

lecący bociek
15 października w klinice Invimed Warszawa odbędzie się pierwsze spotkanie dla par oczekujących dziecka po leczeniu niepłodności i rodzin mających dzieci po doświadczeniu niepłodności.
Jest to pierwsza inicjatywa zmierzająca do objęcia wsparciem i pomocą rodziny po leczeniu niepłodności. Zarówno przeżywanie ciąży po latach zmagania się z niepowodzeniami jak i bycie rodzicem dziecka poczętego dzięki leczeniu nie zawsze są łatwe, zwłaszcza w naszym kraju.

Spotkanie ma zapoczątkować cykl spotkań dla osób, które zmagały się z problemem niepłodności. Będą one prowadzone systematycznie na różne tematy i w różnej formie, w zależności od potrzeb i oczekiwań uczestników. Jedną z takich form pomocy będzie także grupa wsparcia dla par oczekujących dziecka oraz par mających dzieci.
Spotkanie jest adresowane do wszystkich, którzy zakończyli już leczenie i mają poczucie, że ciąża oraz rodzicielstwo są wyzwaniami, w których warto szukać wsparcia osób najlepiej rozumiejących radości i smutki tego czasu, ponieważ sami przeszli przez trudy niepłodności, tych, którzy szukają odpowiedzi na ważne dla nich pytania oraz chcą dowiedzieć się więcej o rozwoju i wychowaniu małych dzieci, a także wspierać innych na tej drodze.
Program spotkania został skonsultowany z samymi pacjentami dzięki pomocy i wsparciu Naszego Bociana.

0
Twoja ocena: Brak