Szkolenie wolontariuszy Naszego Bociana

Temat: 
Stowarzyszenie Nasz Bocian

Zlot 2017 W dniach 18–20 sierpnia odbyło się kolejne szkolenie zespołu moderatorów, administratorów i członków Stowarzyszenia NASZ BOCIAN.

Piątkowe popołudnie i wieczór upłynęły nam beztrosko na licznych rozmowach integracyjnych i około bocianowych. Równie dobrze bawiło się najmłodsze bocianowe pokolenie, opanowując zupełnie miejscowy basen oraz plac zabaw :)
Całą sobotę poświęciliśmy warsztatom, które dotyczyły nowej odsłony portalu naszego Stowarzyszenia. Warsztaty poprowadziła nasza członkini i wolontariuszka, prywatnie doskonała specjalistka branży IT - Agnieszka Sokół. Podczas spotkania wypracowaliśmy wspólną, opartą na Waszych oczekiwaniach, które wyraziliście w dedykowanym wątku na forum oraz spostrzeżeniach zespołu moderacyjnego wizję nowego portalu.

Po kreatywnej i wyczerpującej pracy oddaliśmy się radości integracji przy ogromnym ognisku, które płonęło niemal do białego rana :)
Patronat merytoryczny nad naszym niedzielnym spotkaniem objęła INVICTA Spółka z o.o. Szkolenie pt. „Efektywny zespół, czyli o komunikacji i współpracy.” przeprowadził Jarosław Stolarczyk - trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Podczas szkolenia zdobywaliśmy umiejętności efektywnej komunikacji w zespole oraz ćwiczyliśmy gotowość do przyjmowania konstruktywnej informacji zwrotnej. Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się również sporo o sobie oraz o tym, jak postrzegają nas pozostali członkowie zespołu.
Po niedzielnym obiedzie zmęczeni, a jednocześnie przepełnieni pozytywną energią rozjechaliśmy się do domów obiecując sobie kolejne spotkanie za rok :)

3.666665
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (3 votes)