Nowa strona Bociana

Drodzy,
stoimy przed wyzwaniem stworzenia nowej odsłony portalu i forum Stowarzyszenia. Nasza dotychczasowa strona wymaga gruntownej przebudowy dzięki której stanie się bardziej intuicyjna, bogatsza w poszukiwane przez Was treści merytoryczne oraz responsywna (dostosowująca się do urządzeń mobilnych, na których jest przeglądana).
Mamy też plany wzbogacenia portalu i forum o nowe funkcjonalności, które ułatwią i uprzyjemnią Wam poszukiwanie informacji i komunikację.

W związku z tym chcielibyśmy poprosić Was - naszych sympatyków oraz użytkowników naszego portalu - o pomoc.
Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami: Czego brakuje Wam na naszym portalu? Jakie treści/zakładki naszej strony internetowej odwiedzacie? Jeżeli korzystacie z naszego forum - za co je lubicie, a co Wam przeszkadza? Jakich funkcjonalności Wam brakuje, a które uważacie za zbędne?

Nie musicie odpowiadać na każde z postawionych pytań (choć oczywiście możecie) Napiszcie tyle, ile chcecie - o tym co przychodzi Wam do głowy, albo o tym, co uważacie za istotne.

Piszcie do nas na forum, na nasz adres mailowy (stowarzyszenie@nasz-bocian.pl), na facebooku - jak Wam wygodnie.

Jesteście dla nas najważniejsi i to dla Was chcemy udoskonalić nasz portal, dlatego wszystkie Wasze uwagi i sugestie będą dla nas ogromnie ważne. Liczymy na Was!

Zespół Naszego Bociana

0
Twoja ocena: Brak