Piknik z Bajką Adopcyjną - zaproszenie

Temat: 
Adopcja Dziecka

Piknik rodzinny Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejny "Piknik z Bajką Adopcyjną”, który w tym roku odbędzie się w zawsze przyjaznym ośrodkowi Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" w Warszawie przy ul. Hafciarskiej 80/86. Tak, jak w latach ubiegłych, piknik jest autorską społeczną inicjatywą rodziców i pracowników OA TPD, wspieraną przez darczyńców i w tym roku zaplanowany jest na 11 czerwca.

W programie zaplanowano: czytanie bajek, przedstawienie interaktywne dla dzieci, występ klauna, pokaz cyrkowy, pokaz iluzjonisty, możliwość zwiedzania mini-zoo znajdującego się na terenie Ośrodka, możliwość skorzystania z konnej przejażdżki na terenie Ośrodka, pisanie chińskich znaków, loterię fantową „Każdy Los Wygrywa” z losowaniem nagrody głównej, aukcję, możliwość zakupu wydawnictw pedagogiczno-psychologicznych i specjalistycznych dotyczących adopcji, stoisko informacyjno-konsultacyjne Ośrodka, poradnictwo: psychologiczne, pedagogiczne i inne. Ponadto pyszne ciasta pieczone w Ośrodku „Helenów” oraz wyroby własne uczestników Pikniku. Zabieramy ze sobą koce :)
Pozostałe atrakcje uzależnione są od Państwa pomysłowości. Zapraszamy osoby chętne do zgłaszania się do czytania swoich bajek :)
Szczegóły znajdują się pod tym linkiem
Zapraszamy!

0
Twoja ocena: Brak