Lekarz idealny

W końcu znalazłam lekarza idealnego ! Który patrzy na Ciebie nie jak na ufo, tylko na człowieka zagubionego i potrzebującego wsparcia. Od ostatniej in vitrowej porażki lekarzy i badań bałam się jak diabeł wody święconej. Niestety czuję się coraz gorzej. Brzuch boli coraz bardziej, okres znowu zanika, wiem, że lepiej nie będzie. Zaczęłam szukać w czeluściach internetu i znalazłam ta dam ... :) Pierwsza wizyta nazwę mojego doktora Rzetelny, wstał za swojego biurka i najzwyklej w świecie podał mi rękę i przedstawił się, możecie się śmiać, ale nigdy żaden lekarz tak się nie zachował. Szczegółowy wywiad, brak pośpiechu wizyta trwała tyle ile potrzebowałam. Czułam się zaoopiekowana. Dowiedziałam się, że endometrioza jest chorobą immunologiczną na którą ma wpływ wszystko, dieta, kosmetyki higena. Tyle razy pytałam poprzedniego lekarza czy dieta ma znaczenie twierdził, że nie g...o prawda ! Nasza macica, pochwa są organem, które są narażone na atak przeciwciał, które się wytwarzają po zjedzeniu czegoś czego nie toleruje nasz organizm. Co mnie zasmuciło to to, że moja endo nie śpi. Jajnik mi przyrósł do macicy i muszę mieć kolejną laparoskopię :(. Pociesza mnie,że Rzetelny ma plan leczenia mnie, a oto on:
* posiew i ewentualna antybiotykoterapia
* testy mrt/ leap dieta wyciszająca antygeny
* rezygnacja z cukru
* używanie środków piorących i do higieny, a nawet makijażu hipoalergicznych, bezzapachowych, dla dzieci na przykład
* laparoskopia, uwolnienie jajnika, usunięcie ognisk endo i zrostów, nacięcie macicy
* przeleczenie endo

I wtedy mi powie czy mam szanse na naturalną ciąże i ja zaczynam wierzyć, że mam :) Dziękuję Rzetelnemu za przywrócenie nadziei w lekarzy oraz wiary życie bez bólu

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika lolitka85

A dlaczego rezygnacja z

A dlaczego rezygnacja z cukru? A jak z kawa? Ja tez mam endometr., jestem po 3 laparo, ciagle infekcje intymne, staramy sie od 4 lat o drugie dziecko i nie udaje sie

2 lata starań, klinika, leczenie, zabiegi, IUI, (bez rezultatów)
V 2011 laparoskopia II/II stopień endomtriozy
VII 2011 starania w OAO o adopcje maluszka
VIII 2011 zamieszkało u mnie SERDUSZKO:)
V 2012 urodził się SYNUŚ:)nasz Wielki Mały CUD
XI 2013

Portret użytkownika EwkaMarchewka1985

Lolitko przyczyną infekcji

Lolitko przyczyną infekcji może być cukier. Powoduje on stan zapalny w organizmie, zaburza owulacje, przerost candidy w jelitach. Jeśli odczuwasz wzdęcia, problemy trawienne to może być to. Mi to bardzo pomaga pozbyć się tych uporczywych dolegliwości. Kawy nie poleca, no ale dopóki mi nie wyjdzie, że jestem na nią uczulona to pije :) Z kawą chodzi o nadnercza. Ogólnie mówił, że niepłodnośc leży na końcu naszych problemów, ze zdrowiem. Na nią składa się cały szereg drobnych i z pozoru błahych rzeczy.

U mnie dobrze...
We mnie źle.....

Portret użytkownika bloo

Lekarz Rzetelny z miejsca

Lekarz Rzetelny z miejsca dostaje punkty za kulturę osobistą i czas dla pacjentki, co powinno być normą, haha (sarkastyczny śmiech zważywszy na to, jak wygląda średnia krajowa niestety).
Dążenie do wyregulowania samopoczucia pacjentki z endo jest bardzo w nurcie holistycznym i też spoko.
Bardziej mnie zastanawia, co z komórkami jajowymi, na które endo ma niestety wpływ, i z kolejnymi ingerencjami w macicę oraz jajniki. Ale to Twoja droga i życzę powodzenia.

Portret użytkownika lolitka85

I jak tam kochana u Ciebie?

I jak tam kochana u Ciebie?

2 lata starań, klinika, leczenie, zabiegi, IUI, (bez rezultatów)
V 2011 laparoskopia II/II stopień endomtriozy
VII 2011 starania w OAO o adopcje maluszka
VIII 2011 zamieszkało u mnie SERDUSZKO:)
V 2012 urodził się SYNUŚ:)nasz Wielki Mały CUD
XI 2013