Fotograf o naturze społecznika z niebanalnym pomysłem na sesję rodzinną poszukiwany!

04Szukamy fotografa, który nieodpłatnie wykonana sesję zdjęciową do bocianowego kalendarza na rok 2017.

To już trzecia edycja naszego kalendarza poświęconego upowszechnieniu w świadomości społecznej różnych dróg do rodzicielstwa. W edycji pierwszej pokazaliśmy, że wszystkie dzieci, niezależnie od tego, w jaki sposób pojawiły się w swojej rodzinie, są tak samo chciane i kochane. W edycji drugiej pokazaliśmy szczęśliwych ojców wraz ze swoimi dziećmi (wydanie kalendarza skojarzone było z udaną kampanią "Tata - najważniejsze słowo dla mężczyzny").

Materiały z edycji pierwszej (kalendarz na rok 2013): http://www.nasz-bocian.pl/kalendarz2013

Materiały z edycji drugiej (kalendarz na rok 2015): http://www.nasz-bocian.pl/kalendarz2015

Trzecia edycja kalendarza będzie nawiązaniem do akcji "Jestem babcią/dziadkiem dzięki in vitro", która spotkała się z dużym zainteresowaniem medialnym. Pragniemy pokazać, że niepłodność dotyka nie tylko niepłodne pary, lecz że cierpią na nią całe rodziny. Chcemy pokazać dziadków, którzy stali się nimi dzięki różnym drogom leczenia niepłodności oraz dzięki adopcji, ale też tych, którzy nie tracąc nadziei wciąż czekają.

Co można zyskać? Mając na uwadze aktualną atmosferę polityczną wokół in vitro oraz to, że kalendarz będzie obsługiwany przez profesjonalną agencję PR, mamy nadzieję na duży rozgłos medialny. Ponadto, tworzenie kalendarza to ogromna przygoda, a także możliwość uczestnictwa w ważnym, społecznym projekcie.

Sesja odbędzie się w Warszawie w drugi lub trzeci weekend października (w zależności od grafiku fotografa).

Zainteresowanych fotografów prosimy o zgłaszanie się drogą mailową na adres stowarzyszenie@nasz-bocian.pl
Do zgłoszenia prosimy dołączyć wstępną koncepcję artystyczną projektu oraz link do swojej strony www.
Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2016 r.

0
Twoja ocena: Brak