"Dom na nowo malowany" - spotanie z autorką

Temat: 
Adopcja Dziecka

Dom malowany Z przyjemnością informujemy o możliwości ponownego spotkania się z Panią Magdaleną Grycman, autorką książek z serii „Dom malowany”.


11 lipca (poniedziałek) o godz. 17:00 w siedzibie TPD ZMOW, przy ul. Marszałkowskiej 34/50 w Warszawie

Pani Grycman jest mamą 5 dzieci, w tym 2 adoptowanych i 2 w rodzinie zastępczej. W swojej kolejnej książce dzieli się doświadczeniami i przemyśleniami z ich wychowywania. Jak sama mówi, pisanie było formą terapii, gdyż każde z jej dzieci jest inne, każde wymagało innego traktowania i każde z nich nauczyło ją czegoś innego. Prawdziwa i ciepła książka. Bezpośrednie spotkanie z Autorką jest bardzo wzruszające i zmusza do refleksji. Zapraszamy szczególnie osoby myślące o przysposobieniu dziecka, rozważające, czy podjąć się funkcji rodziny zastępczej lub już wychowują dzieci niespokrewnione.
Spotkanie zaplanowane jest 11 lipca (poniedziałek) o godzinie 17.00 w siedzibie TPD ZMOW przy ul. Marszałkowskiej 34/50 w Warszawie (lokal na I piętrze, domofon 99).

Zainteresowanych zakupem książki informujemy, iż kosztuje ona 35 złotych i będzie można ją nabyć podczas tego spotkania.

Mamy świadomość, że jest to okres wakacyjny, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres mailowy organizatora: tpd-osrodek@tpd-maz.org.pl

Zapraszamy!

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika Karolinas86

Zapytanie

Witam
Chciałabym zapytać, gdzie można zakupić tą książkę (oprócz zakupu podczas spotkania ), jestem ze śląska i nigdzie nie mogę jej dostać :(