...

11dc... 10 dni do laparoskopii...

Zrobiłam dzisiaj badania krwi i grupę do laparoskopii. Wszystko wyszło ok. Jeszcze tylko mocz i EKG i będę miała komplet.

Od wczoraj mam doła. Moja siostra jest w 24 tc będzie miała córeczkę. Dziewczyna mojego bliskiego kuzyna też w ciąży 12 tc. Ciągle wysyła mi zdjęcia z usg i tak się cieszy chociaż to była wpadka... A ja nie potrafię cieszyć się z nią. Masuje się po brzuchu i jest taka rozpromieniona. A ja? Wrak człowieka. Nerwy na wyczerpaniu. Mało śpię, mam stres w pracy. Dobija mnie to wszystko. Taki mały cud a tak może zmienić moje życie.

Tylko dzięki maluszkowi będę miała sens wstawać rano. Dzisiaj to tylko egzystencja. Żyje bo przyszłam na świat nic poza tym.

Instynkt macierzyński... Tak wiele zmienił w moim życiu. Tak bardzo namieszał.

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika lulaleczka1986

wiem co czujesz.....wczoraj

wiem co czujesz.....wczoraj byłam u mojej lekarki i nie było fajnie.....dzisiaj dzwoniłam do OA aby umówić się na wizytę- dół jak nic, a moja szwagierka dzwoni i opowiada co kupiła swojemu 7-mies. synkowi, jakie robi postępy rozwojowe- że tak napiszę- a co mnie to obchodzi??? wrrrrr........już nie mam siły ani chęci tego słuchać.....

Portret użytkownika ewa91

Noo ja tez mam dość. W sobotę

Noo ja tez mam dość. W sobotę jedziemy na spotkanie z przyjaciółmi. Noi wtedy mój kuzyn z tą swoją piękną chcą oglosić czy chłopak czy dziewczyna... No i tak jak mówisz co mnie to obchodzi! Czuję że wybuchnę. Ona wie przez co przechodzę mimo to non stop gada o dziecku. Mogłaby chociaż trochę spojrzeć na mnie... Ja nie gadam jej jak mi ciężko. Ojjj jestem zła jak cholera...

04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
Czekamy co los przyniesie...
Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
21.06 - Mamy minionkowe serduszko <3
04.02.2019 Przyszła na świat nasza Blanka <3