Ciąg dalszy

Wczorajsza wizyta nie była optymistyczna. Pani ginekolog podejrzewa u mnie policystyczne jajniki na podstawie badania USG. Mam jeszcze zrobić badania hormonów, aby mogła potwierdzić lub zaprzeczyć tej diagnozie. Ja czuję się zdołowana tą informacją. Musze zrobić szereg badań w różnych dniach cyklu. Czeka mnie też badanie drożności jajowodów, ponieważ miałam 14 lat temu operację na wyrostek i mogą być zrosty. Postaram się zrobić te badania jak najszybicej, aby zacząć leczenie.

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika aranha35

Kompleksowe badania

Najważniejsze to zrobić kompleksowe badania i wiedzieć na czym się stoi.Potem można zacząć działać w odpowiednim kierunku:)
Ja tez po wyrostku mam niedrożny jajowód, choć w sumie przyczyna pewna nie jest;)
Życzę samych optymistycznych wieści!
Pozdrawiam!

enjoylittlethings.pl

Portret użytkownika elda20

Tak, masz rację, trzeba

Tak, masz rację, trzeba zrobić kompleksowe badania i będę je robić:) Chociaż wiem, że moja mama miała podobne okresy do mnie i zaszła bez problemu w ciążę. Pierwsze dziecko urodziła, gdy miała 36 lat, a potem mnie 39 lat. Nigdzie się nie leczyła, miała nieregularne cykle, ponad 30 dni. Ja jestem bardzo podobna do niej.

Portret użytkownika AgataTofik

:)

To dobrze, że jest plan :)
Trzymam kciuki za wyniki. Dzięki nim wszystko pójdzie w jakimś kierunku.

Portret użytkownika ola3206

Trzymaj się:)

Ja też mam pcos, ale dla pocieszenia mogę Ci powiedzieć że po podaniu clo pięknie rośnie mi pęcherzyk. U Ciebie na pewno też zaproponują tego typu leczenie i będzie musiało się udać.

Portret użytkownika elda20

Mam taką nadzieję, że

Mam taką nadzieję, że leczenie będzie skuteczne i inseminacja będzie udana. Bardzo pragniemy dziecka. Za Ciebie też trzymam kciuki, abyś szybko została mamusią:)