In vitro. Bez strachu, bez ideologii.

Temat: 
InVitro

In vitro
 
 
KTO?

Ania Krawczak to do niedawna wieloletnia przewodnicząca Stowarzyszenia Nasz Bocian. Dzięki jej zaangażowaniu, pomysłowości i wiedzy, Nasz Bocian wspiął się na zupełnie nowy poziom. Obecnie jest doktorantką na UW. Prywatnie jest mamą dwóch chłopców, z których jeden począł się dzięki in vitro.

CO?
"In vitro. Bez strachu, bez ideologii"stanowi idealną mieszankę wiedzy i osobistych doświadczeń. Autorka podejmuje w swojej książce temat niepłodności w jego szerokim wymiarze. Znajdziemy w niej nie tylko informacje stricte medyczne i porcję zawsze solidnie uźródłowionych danych, dużą jej cześć zajmują bowiem aspekty etyczne, społeczne i prawne. Anna Krawczak wnikliwie analizuje dostępne dzisiaj metody postępowania z niepłodną parą. Znalazło się tam miejsce zarówno na leczenie zaawansowanymi technikami rozrodu, jak i na rozprawienie się z mitami na temat naprotechnologii, a wszystko to w świetle dostępnych badań i - jak wskazuje tytuł - bez ideologii. Bo ogromnym i niezaprzeczalnym atutem tej pozycji jest operowanie twardymi, weryfikowalnymi danymi podanymi w jasnej i czytelnej formie. Autorka z ogromną wrażliwością porusza tematy stanowiące obszar wspólny dla medycyny, biotechnologii i etyki. Pochyla się nad dawstwem i jego konsekwencjami społecznymi i etycznymi. Poddaje wnikliwej ocenie język debaty publicznej na temat metod wspomaganego rozrodu. W książce znalazło się tez miejsce na inne zagadnienia związane z niepłodnością w jej szerokim znaczeniu. To jest książka o nas. Prawdziwa i bardzo dla nas, środowiska ludzi niepłodnych, ważna.

JAK?
Inteligentnie, wyczerpująco i precyzyjnie. Uczciwie i odważnie. Barwnie, plastycznie i po prostu porywająco! Ci z Was, którzy mieli okazję poznać styl Ani już wcześniej - nie zawiodą się. Logiczna konsekwencja i spójność wywodu stanowią niewątpliwy atut tej pozycji, ale jest w niej również miejsce na dużą dawkę wzruszeń. Być może - podobnie jak ja - i Wy poczujecie ten charakterystyczny ścisk w żołądku i słoną wilgotność pod powiekami na wspomnienie Waszych osobistych doświadczeń, które przywoła lektura książki Ani. Wszystko to sprawia, ze pochłania się ją jednym tchem i nie sposób odmówić sobie przyjemności przeczytania kolejnej i kolejnej strony. Aż żal, ze nie jest dłuższa.

GDZIE?
Wszystko to i dużo więcej znajdziecie w najnowszej książce Ani Krawczak "In vitro. Bez strachu, bez ideologii", która właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Muza SA.

KIEDY?
Już! Książkę można nabyć we wszystkich dobrych księgarniach lub zamówić bezpośrednio w wydawnictwie: http://muza.com.pl/literatura-faktu/2245-in-vitro-bez-strachu-bez-ideolo...

Stowarzyszenie Nasz Bocian z prawdziwą dumą i niekłamaną przyjemnością pełni patronat nad powyższą publikacją.

4.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (10 głosów )

Odpowiedzi

Portret użytkownika Ita

Polecam :)

Swietna ksiazka. Najpierw zalala mnie fala wspomnien. Minelo juz 10 lat od moich staran, ale nagle stalo sie to znowu zywe. Potem stwierdzilam, ze wszyscy jestesmy podobni: mamy podobne oczekiwania, leki, przemyslenia. Nadzieje. Radosci.

Druga czesc to wiedza merytoryczna dotyczaca leczenia nieplodnosci dzieki inseminacji, IVF, ISCI a nawet naprotechnologii.

Autorka rozprawia sie takze z hejterami IVF

Wszystko napisane z humorem, inteligentnie i blyskotliwie....

Dziekuje Aniu !!!!!

IVF/ISCI Novum :
Łucja Zofia
Lusia

Portret użytkownika agera7

thanks

Another helpful network offering is Email Print, which empowers printing from anyplace by sending an email connection to the printer readmore MF8350dn With Canons new Access Point Mode, you can even print or output straightforwardly to the printer from an associated gadget without joining a Wi-Fi system. readmore R2000 I am not very sorry to learn it go, it drank ink (boundless sums are squandered with the crazy cleaning prepare that happens each time it is exchanged on and off.) readmore BMW M4 I most likely printed off 30 pages and 2 shading photographs and that was it - > another arrangement of inks (standard ~£50, reseller's exchange £12) readmore LG L60

Portret użytkownika adamsnow147

Very Nice book

It's a good content I do hope you can add some more
https://games.lol/racing/