Adopcja ???

Coraz częściej myślę o adopcji. Czytam dużo na forach i zadzwoniłam dziś do paru miejsc popytać o proces adopcyjny. Mam już dość badan, ginekologów, szpitali. Ja po prostu chce być mama. Chce żeby ta pustka, stany depresyjne, zal znikły. Chce zacząć żyć tak jak każda normalna rodzina mająca dzieci. Jest we mnie jeszcze dużo wątpliwości ale myśl o adopcji kiełkuje coraz bardziej. Moze to jest moja droga do bycia mama? Ja wierze ze w życiu wszystko ma swój cel i dzieje się z jakiegoś powodu. Oby moje cierpienia były wynagrodzone, oby los, Bóg dal nam to czego pragniemy najbardziej....

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika Kasia.W

adopcja

Wraz z mężem chodzimy teraz na warsztaty dla rodzin adopcyjnych przed nami jeszcze7 spotkań z 10. Była to trudna decyzja.Adopcja to nie ostatnia szansa zostania rodzicem ale jedna z możliwości zostania rodzicem.
Jeżeli tak myślisz to jesteś w połowie drogi ku szczęściu.

Życzę Ci podjęcia takiej decyzji.Ja mam nadzieje że przejdziemy pozytywnie kwalifikacje i będziemy czekać na ten wymarzony telefon.

Pozdrawiam

starania marzec 2012
18.04.2014 IV IUI nieudane
02.06.2014 złożenie dokumentów w OA
16.06.2014 wizyta domowa
22.07.2014 testy psychologiczne cz.I
6.08.2014 testy psychologiczne cz.II OK!
10.09-19.11.2014 szkolenie
1.06.2015 mamy syna

Portret użytkownika wiola_3105

Kasiu dla niektórych adopcja

Kasiu dla niektórych adopcja to jedyny sposób by zostać rodzicami. Ja dojrzewałam i dalej dojrzewam do tej decyzji. Po prostu chce być mama i nie obchodzi mnie w jaki sposób. Nie powiem dalej jest zal ze nie mogę pod sercem nosić dziecka i karmić piersią ale godzę się z tym bo nie mam innego wyjścia. Wiem ze jeszcze długa droga przed nami ale wybieram ja świadomie zamiast łudzić się ze może kiedyś nam się uda. Trzymam za was kciuki Kasiu i oby ten wymarzony telefon zadzwonił jak najszybciej.