GDY MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ In vitro - 9 miesięcy później

Temat: 
Wiadomości ze świata, prasy itp.

in vitro - 9 miesięcy późniejZapraszamy na drugą odsłonę pierwszej polskiej serii dokumentalnej poświęconej tematyce zapłodnienia pozaustrojowego, w której widzowie poznają dalsze losy wyjątkowych par borykających się z problemem niepłodności. W „In vitro-9 miesięcy później” kamery odwiedzą bohaterów programu, by dowiedzieć się, jaki był finał wyczerpującego procesu starania się o dziecko. Widzowie poznają historie par, dla których walka o zajście w ciążę zakończyła się szczęśliwie, jak i tych, które mimo zawodu nadal nie ustają w wysiłkach o upragnione dziecko.
Premiera programu w środę, 9 kwietnia, o godz. 21:30, na TLC.

Przez ponad rok kamery programu śledziły starania lekarzy, embriologów oraz pielęgniarek, ciężko pracujących, by spełnić największe marzenie bezdzietnych par o staniu się rodzicami. Widzowie „In vitro. Czekając na dziecko” byli świadkami dramatycznych zmagań małżeństw, znajdujących się w różnych fazach leczenia niepłodności. Poznali motywacje bohaterów, dowiedzieli się, z jakimi trudnościami i emocjami wiązały się ich poprzednie próby zajścia
w ciążę. Do tej kroniki wydarzeń życie dopisało ciąg dalszy.
9 miesięcy później pary dzielą się swoimi doświadczeniami i zapraszają widzów, by towarzyszyli im w ostatnich chwilach ciąży. Każdy premierowy odcinek jest poprzedzony emisją odcinka poprzedniej serii, przypominającą zmagania poszczególnych bohaterów: Doroty i Artura, Kariny i Artura oraz Agnieszki i Piotra.
Widzowie będą świadkami, jak wieloletnie zmagania z niepłodnością, nieudane próby oraz starania nagrodzone zostają uśmiechem losu. Kamery towarzyszą przyszłym rodzicom i szczęśliwym małżonkom, których ciężka walka o posiadanie rodziny dobiega upragnionego końca. Niektóre z przypadków lekarze od razu skazywali na niepowodzenie, jednak upór w dążeniu do celu oraz pragnienie posiadania rodziny sprawiły, że pary nie ustawały w staraniach. Widzowie poznają również przejmujące przypadki wielkich rozczarowań, gdy okaże się, że terapia nie zawsze jest w stanie przynieść upragnione efekty.

Zdjęcia do programu „In vitro. 9 miesięcy później” powstały w klinice nOvum – specjalizującej się w leczeniu niepłodności. Oprócz wzruszających historii par, bardzo ważnymi postaciami są lekarze, którzy pełnią rolę ekspertów i wyjaśniają związane ze sztucznym zapłodnieniem. Oglądając program, widzowie przekonają się, że decydując się na in vitro należy mieć świadomość tego, że terapia daje szansę, lecz nigdy nie gwarantuje zajścia w ciążę.

Premiera programu w środę, 9 kwietnia, o godz. 21:30, na TLC. Telewizja przypomni również zmagania bohaterów emisją odcinka poprzedniej serii „In vitro. Czekając na dziecko” o godzinie 20:30.

Więcej informacji:
www.tlcpolska.pl

4.875
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (8 głosów )