Męska Płodność - rosnący problem par

Temat: 
Kliniki i Lekarze

InviMed ACADEMY19 marca 2014 roku (środa) godz. 18:30 - Interaktywne spotkanie internetowe ze specjalistą urologiem z kliniki InviMed.

Zapraszamy na panel ekspercki związany z płodnością męską. Spotkanie z urologiem, konsultantem ds. andrologii dr Piotrem Dzigowskim z kliniki InviMed Warszawa. Rozmowa na żywo ze studia. Każdy internauta będzie mógł zadać pytanie na czacie i uzyskać odpowiedź podczas spotkania. Udział jest bezpłatny, wystarczy wejść na stronę http://www.transmisja.net.pl/invimed w środę, 19 marca 2012 r. o godzinie 18:30. Zapraszamy do oglądania i zadawania pytań!

Ekspert - dr n. med. Piotr Dzigowski konsultant ds. andrologii w Klinice InviMed w Warszawie. Specjalista urolog, FEBU (Fellow of the European Board of Urology) 2010. Asystent Kliniki Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Zajmuje się andrologią, leczeniem niepłodności męskiej,

Jeżeli para stara się o potomstwo, to najpierw diagnozowana i leczona jest kobieta. A kiedy wszystko zawodzi, dopiero na badania kieruje się mężczyznę. Problem płodności, niezależnie od strony, po której leży – mężczyzny czy kobiety – dotyczy pary. I dlatego należy badać i leczyć parę. Kontakt z andrologiem to także możliwość porozmawiania na trudne tematy nurtujące mężczyzn. Tematy, których nigdzie indziej nie odważyliby się podjąć, gdyż są zbyt krępujące.

Patronem spotkań Akademii InviMed jest Stowarzyszenie Nasz Bocian.

0
Twoja ocena: Brak