W InviMedzie 50% zniżki na wizyte i bezpłatna cytologia z okazji światowego tygodnia świadomości endometriozy

Temat: 
Kliniki i Lekarze

8 marca invimed - banerZ okazji Światowego Tygodnia Świadomości Endometriozy Kliniki InviMed w pięciu miastach zapraszają Panie 8 marca 2014r., na dzień otwarty i wizyty związane z rozpoznaniem i leczeniem endometriozy.

Włączając się aktywnie w to wydarzenie, w Klinikach InviMed pomagamy lepiej poznać tę tajemniczą i bolesną chorobę.

InviMed oferuje 50% zniżki na wizytę u ginekologa specjalisty
wraz z badaniem USG oraz bezpłatną cytologię.

Wizyty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym poprzez recepcje klinik:

InviMed Warszawa: 500 900 888
InviMed Wrocław: 71 795 06 00
InviMed Gdynia: 58 781 93 11
InviMed Poznań: 61 826 70 40
InviMed Katowice: 500 900 888

Bądź świadoma – endometrioza bardzo często powoduje niepłodność, dlatego jest wskazaniem do refundacji in vitro. Występuje tylko u kobiet. Jest trudna do zdiagnozowania i leczenia.

W dniach 3-9 marca 2014 obchodzimy Światowy Tydzień Świadomości Endometriozy.
Endometrioza jest przewlekłą, nawracającą chorobą. Nazwa choroby pochodzi od medycznego terminu oznaczającego błonę śluzową macicy – endometrium. Szacuje się, że choruje na nią co 10 kobieta w wieku rozrodczym.

- Przypuszcza się, że z powodu tej choroby cierpi więcej kobiet, lecz nie u wszystkich została ona rozpoznana – mówi dr n.med. Tomasz Rokicki, ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności, Dyrektor Medyczny InviMed Warszawa – Często przebiega bezobjawowo.

Oprócz dolegliwości bólowych endometrioza wywołuje zaburzenia płodności. Wiele kobiet chorych na endometriozę jest niepłodnych.

Dla wielu kobiet chorych na endometriozę jedyną szansą na zajście w ciążę pozostają metody wspomaganego rozrodu, a w tym zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (IVF). Dlatego właśnie endometrioza jest jednym ze wskazań kwalifikujących do refundacji procedury in vitro w programie Ministerstwa Zdrowia.

Więcej na www.invimed.pl

To jest artykuł o charakterze reklamowym. Stowarzyszenie "Nasz Bocian" nie odpowiada za treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.

0
Twoja ocena: Brak