Dzień otwarty w InviMed Katowice 7 grudnia 2013 (Sobota)

Temat: 
Kliniki i Lekarze
logo - invimedKlinika leczenie niepłodności InviMed w Katowicach zaprasza na bezpłatne konsultacje specjalistów z zakresu ginekologii i urologii. Dzień Otwarty odbędzie się 7 grudnia 2013 r. Na wszystkich, którzy wezmą w nim udział czekają dodatkowe kupony na badania.

Dzień Otwarty w InviMed Katowice jest okazją do odwiedzin kliniki, spotkania z lekarzami, obejrzenia wspaniałego laboratorium, ale przede wszystkim skorzystania z bezpłatnych wizyt u specjalistów ginekologów i urologów. Aby zapewnić komfort wszystkim odwiedzającym pacjentom, warunkiem koniecznym bezpłatnej wizyty jest wcześniejsze umówienie się. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 500 900 888. Dzięki określonej godzinie Pacjenci na tracą czasu. Wszystkie osoby, które w Dniu Otwartym przyjdą do InviMed Katowice otrzymają kupon rabatowy, który upoważnia do bezpłatnego rozszerzonego badania nasienia oraz 50% zniżki na jedną wizytę u specjalisty związaną z diagnostyką i leczeniem niepłodności (łącznie z badaniem USG).

Rejestracja telefoniczna 500 900 888.

Lekarzem Prowadzącym w katowickim InviMed jest dr n.med. Patrycja Sodowska – specjalista ginekolog –położnik.InviMed – Katowice mieści się przy ul. Piotrowickiej 83 (Ligota). Przy klinice znajduje się parking dla Pacjentów.
Więcej informacji na www.invimed.pl

To jest artykuł reklamowy. Stowarzyszenie "Nasz Bocian" nie odpowiada za treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos )