INVICTA w Gdyni!

Temat: 
Kliniki i Lekarze

invicta logo2Publikujemy informację przekazaną nam przez klinikę Invicta.
Niepłodne pary z Gdyni i okolic będą mogły skorzystać z profesjonalnej pomocy
i najnowszych rozwiązań w zakresie leczenia niepłodności – 18 listopada Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA otwiera nowy oddział. W placówce pacjenci bezskutecznie starający się o potomstwo mogą zasięgnąć porady lekarzy specjalistów, wykonać specjalistyczne zabiegi oraz badania z zakresu podstawowej diagnostyki niepłodności. Do końca stycznia 2014 roku Klinika zaprasza także na bezpłatne konsultacje.

Niepłodność jest coraz powszechniejszym problemem społecznym – naukowcy szacują, że dotyka on ok. 10-15% par w wieku prokreacyjnym. W wielu przypadkach jedyną szansą na poczęcie dziecka jest specjalistyczne leczenie.
Z uwagi na znaczącą liczbę pacjentów w naszych placówkach z Gdyni i okolic powstał nowy oddział Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA. Placówka mieścić się będzie przy ul. Władysława IV 50/3 w Gdyni. W nowym oddziale INVICTA niepłodne pary będą mogły skorzystać z konsultacji oraz wykonać badania diagnozujące przyczynę problemu. Do dyspozycji Pacjentów będą też doświadczeni lekarze specjaliści oraz wykwalifikowany personel medyczny.

Do końca stycznia 2014 roku pacjenci skorzystać mogą z bezpłatnych konsultacji lekarskich u ekspertów leczenia niepłodności partnerskiej, dodatkowo otrzymają 50% rabatu na panel badań diagnostycznych oraz 10% rabatu na procedurę inseminacji lub zapłodnienia pozaustrojowego.
Aby umówić się na bezpłatną wizytę należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.invicta.pl/klinikagdynia. Po jego wysłaniu Konsultant Kliniki INVICTA skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin i uzgodni indywidualny termin wizyty konsultacyjnej.
Więcej informacji: http://www.invicta.pl/klinikagdynia

To jest artykuł reklamowy. Stowarzyszenie "Nasz Bocian" nie odpowiada za treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos )