Impreza Mikołajkowa dla dzieci i dorosłych w Warszawie

Temat: 
Stowarzyszenie Nasz Bocian

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków „Naszego Bociana”, z dziećmi lub jeszcze bez, na imprezę mikołajkową, która odbędzie się 11.XII w godzinach 10.00 – 16.00, w przedszkolu przy ul. Bryły 8 w Warszawie (Mokotów, przy ul. Domaniewskiej).
Organizatorzy zapewniają: bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci młodszych i trochę starszych, plac zabaw na podwórku, gdzie przy sprzyjającej pogodzie będzie można ulepić bałwana, miejsce do nakarmienia dzieci, napoje ciepłe i zimne oraz gorącą atmosferę mikołajkowych szaleństw. Przez dwie godziny (11-13.00) nasze pociechy będą zabawiać animatorzy, tak abyśmy my rodzice mogli trochę odpocząć (to dla nas prezent mikołajkowy) i poplotkować.

Gości prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na forum oraz podanie liczby osób (będziemy na bieżąco uzupełniać listę), zabranie ze sobą obuwia zamiennego (dla dorosłych i dzieci), w miarę możliwości o wsparcie kulinarne (sałatki, ciasta i ciasteczka mile widziane, choć nie obowiązkowe).

Opłata za wstęp: 10 zł od rodziny z dziećmi (niezależnie od ilości dzieci), z przeznaczeniem na cele statutowe Stowarzyszenia. Osoby jeszcze bez dzieci: wstęp wolny.

Jeśli ktoś ma chęć i możliwość dotarcia do ewentualnych sponsorów czy fundatorów prezentów mikołajkowych takich jak zabawki, artykuły dla dzieci, soczki, pampersy itp. prosimy o kontakt pod nr tel. 0-604-969-156.

Głównym sponsorem imprezy będzie Klinika nOvum, która prowadzi, między innymi, Bank Krwi Pępowinowej. W czasie spotkania będą obecni specjaliści, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z tym zagadnieniem.
Bardzo dziękujemy miłemy Sponsorowi

0
Twoja ocena: Brak