Książka "Niepłodność. Pomoc medyczna i psychologiczna" nominowana do nagrody!

Temat: 
Wiadomości ze świata, prasy itp.
zagłosuj
Drodzy Bocianowicze.
Z przyjemnością informujemy, że książka pt. : "Niepłodność. Pomoc medyczna i psychologiczna" autorstwa Bogdy Pawelec - naszego eksperta w tematach psychologicznych i dr Wojciecha Pabiana, ginekologa zajmującego się niepłodnością została nominowana do Nagrody Teofrasta przyznawanej najlepszym książkom psychologicznym. Nagroda Teofrasta przyznawana jest przez magazyn psychologiczny "Charaktery". Książka, której Nasz Bocian patronował od chwili jej powstawania otrzymała nominację w kategorii książek psychologicznych popularnonaukowych. Bardzo cieszy nas fakt, że problematyka niepłodności została zauważona i uznana za istotną.
Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 18 października 2013 w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Jednocześnie czytelnicy mogą głosować na najlepszą według nich książkę psychologiczną wydaną w 2012 roku.

Jeśli uważacie, że książka jest warta polecenia , możecie głosować na nią pod tym adresem do 22 go wrześnie. Wśród głosujących redakcja "Charakterów" wylosuje atrakcyjne nagrody.

Pozdrawiamy serdecznie zespół Naszego Bociana

0
Twoja ocena: Brak