Dwa nowe programy wspierające w FertiMedice

Temat: 
Kliniki i Lekarze

fertimedicaWarszawskie Centrum Wspierania Płodności FertiMedica przygotowało dwa nowe programy dla osób/par starających się o dziecko.
Pierwszy to „Projekt: CIĄŻA!” - wsparcie medycyną chińską w specjalnej cenie w lipcu. Drugi to „UDANE IN VITRO” - program wspierający dla pacjentek planujących procedurę zapłodnienia pozaustrojowego.

„Projekt: CIĄŻA!”
Promocyjny pakiet wsparcia medycyną wschodnią – tylko w lipcu!

Przygotuj swoje ciało do ciąży.
Poddaj się miesięcznej terapii medycyną wschodnią za jedyne 430 zł (wartość pakietu to 850 zł)

Oferta zawiera:

  • godzinną konsultację z badaniem pulsu
  • 4 sesje terapeutyczne (ilość sesji będzie zależała od zaleceń terapeuty, cena się nie zmienia) z wykorzystaniem: akupunktury, masażu Tui Na, baniek chińskich lub terapii Gua Sha
  • uczestnictwo w 3 warsztatach wspierających płodność (w tym jedne dla par)

Warsztaty
Pierwsze spotkanie będzie dotyczyło specjalnego masażu wzmacniającego macicę. Zapoznamy się także z technikami oddechowymi, które pomagają opanowywać stres i regulować gospodarkę hormonalną. Na spotkanie warto przyjść z partnerem, ale nie jest to obowiązkowe.

Drugie spotkanie poświęcone będzie walce ze stresem za pomocą ćwiczeń fizycznych – redukcja stresu jest bardzo ważna w terapii niepłodności, przyda się także podczas porodu.

Na trzecim spotkaniu poznacie wagę świadomości swojego ciała. Zaprezentowane techniki pozwolą wsłuchać się w swój organizm, obniżyć stres i jego objawy. Zaprezentowane ćwiczenia można stosować w ciąży, podczas porodu oraz w wielu innych sytuacjach życiowych.

Oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Zapraszamy panów zapracowanych i zestresowanych oraz tych, których parametry nasienia nie są idealne. W wielu przypadkach akupunktura może mieć korzystny wpływ na jakość nasienia.

Więcej szczegółów pod adresem: http://www.fertimedica.pl/uslugi/wsparcie-terapii/projekt-ciaza.html

UDANE IN VITRO- program wspierający dla pacjentek planujących procedurę zapłodnienia pozaustrojowego.
Planujesz wkrótce podejście do procedury in vitro? Zostałaś zakwalifikowana do ministerialnego programu finansowania zabiegu? Chciałabyś w pełni wykorzystać daną Ci szansę? - Skorzystaj ze specjalnie zaprojektowanego programu wsparcia dla kobiet podchodzących do in vitro*
Profesjonalnie przeprowadzona procedura zapłodnienia pozaustrojowego oraz dobra odpowiedź organizmu pacjentki na stymulację hormonalną to jedynie połowa sukcesu. Oczywistym jest, że ważna jest także ogólna zdrowotna kondycja pacjentki oraz to w jakim stanie psychicznym się znajduje.
Na podstawie wyników szeregu badań oraz obserwacji stworzyliśmy program zwiększający szansę powodzenia zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego.
Dla wygody pacjentów stworzyliśmy dwa warianty programu: opcja maxi i wersja mini.
Wersja maxi składa się z następujących modułów:

  • 10 zabiegów akupunktury poprzedzonych badaniem z pulsu
  • miesięczny program dietetyczny (3 spotkania) z badaniem składu ciała
  • 1 spotkanie z psychologiem

Wersja mini to 5 sesji akupunktury poprzedzonych badaniem pulsu, 2 spotkania z dietetykiem oraz jedno spotkanie z psychologiem

Zapraszamy wszystkie panie, które planują podejście do procedury wspomaganego rozrodu.
Więcej informacji na stronie: http://www.fertimedica.pl/uslugi/wsparcie-terapii/udane-in-vitro.html

*Z programu mogą korzystać zarówno osoby, które zostały zakwalifikowane do programu finansowania zabiegu oraz pacjentki pokrywające koszty leczenia z własnych środków.

To jest artykuł reklamowy. Stowarzyszenie "Nasz Bocian" nie odpowiada za treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.

0
Twoja ocena: Brak