Jak zaprzyjaźnić się ze swoim cyklem?

Temat: 
Wiadomości ze świata, prasy itp.

OvuFriend.pl - serwis internetowy dla kobiet starających się zajść w ciążę i tych leczonych z powodu niepłodności.
OvuFriend.pl logoOvuFriend.pl to serwis internetowy wspierający kobiety w zajściu w ciążę poprzez automatyczne wyznaczanie ich dni płodnych i terminu owulacji.  Kobiety planujące ciążę znajdą w OvuFriend wiele narzędzi wspierających je w drodze do macierzyństwa, między innymi: codzienną informację o statusie dni płodnych, analizę cykli miesiączkowych, automatyczne wykrywanie owulacji, możliwość zapisywania objawów i leków oraz codziennie porady na temat starania o dziecko.

Aby rozpocząć korzystanie z OvuFriend należy wprowadzić kilka prostych informacji o swoich cyklach miesiączkowych. Od tego momentu system zaczyna "uczyć się" płodności kobiety – OvuFriend analizuje wszystkie wprowadzane dane (np. pomiar temperatury, obserwację śluzu, testy owulacyjne), porównuje je do cykli tysięcy innych kobiet i wyznacza najbardziej prawdopodobny termin wystąpienia owulacji. Po wykryciu owulacji OvuFriend, poinformuje użytkowniczkę kiedy najlepiej wykonać test ciążowy i na bieżąco przeanalizuje wprowadzone obserwacje i doświadczane objawy. 

OvuFriend.pl wykres cykluDodatkowymi narzędziami dostępnymi w OvuFriend są: interpretacja bieżącego cyklu (informująca o potencjalnych nieprawidłowościach w cyklu, np. zbyt długiej fazie lutealnej), przegląd statystyki wszystkich cykli (średnie długości cykli, średni dzień wystąpienia owulacji itp.), prognoza cykli na kolejne miesiące oraz obszerna baza cykli innych kobiet oraz zdjęć testów owulacyjnych i ciążowych. Silnym wsparciem w drodze do macierzyństwa jest liczna społeczność kobiet: forum, pamiętniki (prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko) czy wykresy na tablicy.  Na kobiety, które zajdą w ciążę czeka również Śledzenie Ciąży z OvuFriend. 

OvuFriend dostępne jest w dwóch wersjach: Podstawowej (bezpłatna) oraz Premium (płatna). Najważniejsze funkcje – śledzenie cyklu oraz automatyczne wyznaczanie owulacji i dni płodnych – są dostępne dla wszystkich użytkowniczek niezależnie od typu abonamentu. W pierwszym miesiącu po rejestracji wszystkie nowozarejestrowane użytkowniczki mogą cieszyć się abonamentem Premium gratis.

Skuteczność działania OvuFriend możesz wypróbować klikając tutaj

To jest artykuł reklamowy. Stowarzyszenie "Nasz Bocian" nie odpowiada za treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos )