ISO 9001:2000 dla NOVOMEDICI

Temat: 
InVitro

Pragniemy poinformować, że działająca od 1999 roku Klinika Leczenia Niepłodności NOVOMEDICA ( IN VITRO ) z Mysłowic uzyskała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000, stając się jedną z niewielu placówek medycznych w Polsce, których jakość usług została potwierdzona przez niezależne instytucje.
Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000 został przyznany przez RWTÜV Systems GmbH w zakresie:

Diagnostyka i leczenie niepłodności partnerskiej oraz metody wspomaganego rozrodu

Certyfikację poprzedzały ponad roczne szkolenia personelu, testy sprzętu, doskonalenie procedur diagnostycznych, opinie pacjentów.
W grudniu 2002 r. odbył się audyt wieńczący wysiłek zespołu NOVOMEDICA.

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika admin

Re: ISO 9001:2000 dla NOVOMEDICI

Klinika novomedica z Mysłowic to kompletne nieporozumienie.Przez dwa lata "leczyliśmy" się z żoną u nich. A polegało to na faszerowaniu żony lekami i wyciąganiu kasy na kolejne inseminacje ( w planach była trzecia), bardzo drogie zresztą. Lekarz prowadzący doskonale wiedział,że mam obniżoną ilość plemników i wystarczyło operować żylaki powrózka nasiennego abyśmy stali się szczęśliwymi rodzicami. Ale on nawet nie próbował mnie zbadać. Nie będę pisał,gdzie w końcu udało nam się dotrzeć do prawdziwych lekarzy--nie jestem z konkurencyjnej kliniki ale Mysłowice omijajcie z daleka chyba, że macie dużo pieniędzy i czasu.

Portret użytkownika admin

Re: ISO 9001:2000 dla NOVOMEDICI

Mogę jedynie napisać, że dla mnie leczenie przez rok miało konkretny przebieg i kolejne wykluczanie przeszkód o jakich by mi nawet na myśl nie przyszło zaowocowało po pierwszej inseminacji pełnym sukcesem.
Od początku do końca miałam zaufanie do lekarzy.
Natomiast wyciąganie kasy - uważam wprost przeciwnie - na moje komentarze o dodatkowe badania itp. odpowiedz była jedna minimalizować koszty w miarę możliwości.
Zresztą decyzje o zabiegach podejmowałam ja sama - lekarz sugerował tylko co można zrobić.
Nie piszę tego bo jestem w ciąży - takie zdanie też wyrażałam przed tym faktem.
Nikt nam nie daje 100 % pewności.
Inne kliniki też mają z tym problemy.

Portret użytkownika pika

Re: ISO 9001:2000 dla NOVOMEDICI

Proszę nie strasz mnie! Nie mam dużo pieniędzy, a tym bardziej czasu. Zmarnowałam go dostatecznie dużo na wizyty u innych lekarzy, którzy rzeczywiście wyciągali tylko pieniądze. MAM NADZIEJĘ, ŻE MNIE SIĘ UDA! Proszę napiszcie jakie macie inne (lepsze?) doświadczenia z tą kliniką.

Pika