moje córeczki

Chciałabym się z Wami podzielić jak bardzo dumna jestem z moich dziewczynek i usiadłam i nie wiem od czego zacząć,a raczej jak opisać słowami to jakim są dla mnie szczęściem...
Agatka w środę skończy już 9 miesięcy.Ona jest-niesamowita!Tak żywa,ruchliwa,wszędzie jej pełno!Zaczęła trochę raczkować,ale teraz jak zaczęła siadać to tak się jej to spodobało,że jak tylko położę ją na brzuszku to zaraz myk i siedzi a jak chce się do czegoś przedostać to na pupie się przesuwa :) Rozumie też już tak wiele,gdy mówię do niej że tego nie wolno,że to jest nie dobre,to zastyga i patrzy na mnie.Czasem podoba się jej jakaś zabawka Karolinki,ale nie jest za bardzo dla niej ze względu na małe elementy i gdy jej zabronię wziąć ten przedmiot to czasem usteczka ułożą się w podkówkę a oczka zaszklą łezkami...Karolinka bez problemu dzieli się swoimi zabawkami,a Agatka uwielbia jej barbie które mają długie włosy :) tylko przytulanki,te które Karolinka ma od dzieciństwa,mała poduszeczka i pieluszka nie są dla Agatki,ale to szanuję i też nie pozwalam Agatce brać.Gada też ta moja Agatka niesamowicie!Słowo mama mówiła już ze dwa miesiące temu,wiem,że mało świadomie jeszcze,ale teraz już coraz bardziej mama kojarzy ze mną,tata też wyjdzie i baba i buba,a jak coś mocno mocno chce to krzyczy daj daj!Mała spryciula :) Nauczyła się też bić brawo i śmiesznie czasem jej to wychodzi bo nie zawsze rączka w rączkę trafi ;)wysuwa też już tak świadomie rączki by ją podnieść a jak coś się nie podoba to protestuje:ne ne ne!:)
Karolinka jest zawsze dumna z siostrzyczki gdy ta się czegoś nowego nauczy mówi:brawo Agatko,albo jak wyjdzie kolejny ząbek też się cieszy tak szczerze razem z nami i coraz częściej słyszę,że fajnie jest mieć siostrę :)
Karolinka moja jest-także niesamowita!Taka już duża,tak ślicznie rysuje.Uwielbia rysować,w przedszkolu zużywa chyba najwięcej kartek ;) Na Jasełkach była ślicznym aniołkiem który odważnie powiedział swoją rolę...Wczoraj wróciły wspomnienia z jej porodu.Wszystko za sprawą WOŚP,które w tym roku zbierało pieniążki dla wcześniaków.Wtedy 5 lat temu też zbierali na ten cel,a ona kilkudniowa,zaledwie kilogramowa leżała w inkubatorze z serduszkiem,oddychać pomagał jej aparat infa flov,zakupiony też przez WOŚP i wszędzie widziałam te serduszka i do dziś jestem wdzięczna,że ten sprzęt pomógł uratować jej życie i opowiedziałam jej wczoraj o tym jak była maleńka gdy się urodziła...zdjęć z tamtego czasu już dawno nie oglądałam,ale wystarczy,że zamknę oczy i pamiętam chudziutkie jak patyczki rączki i nóżki i całe ciało bez grama tłuszczyku...dziś ta żabka z inkubatora jest zdrową moją kochaną pięciolatką!Jak dobrze,ze jest,jak dobrze,ze one są...moje Kochane.
Przepraszam za tak egoistyczny wpis ;) ale chciałam się podzielić z Wami bocianowe ciocie,te które zawsze były z nami i trzymały kciuki tym jaka jestem dumna.

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika sina

Możesz śmiało popełniać

Możesz śmiało popełniać więcej takich egoistycznych wpisów ;). Ja z rozkoszą je przeczytam :).
Moc całusów dla Dziewczynek :)

Mama 5 Aniołków
Mama Dziedzica urodzonego 19 stycznia 2010 ;)
Mama Spadkobierczyni urodzonej 7 stycznia 2015 ;)
https://dziedzicispolka.wordpress.com/

Portret użytkownika Bobetka

Martencjo czytałam z prawdziwym wruszeniem

Pisz kochana, bo takie wpisy są tutaj bardzo potrzebne. To nadzieja dla wszystkich. Ściskam mocno Ciebie i Twoje wyczekane Szczęścia.

Synku, nie mógłbyś być bardziej mój :love:

:telefon: :domek: 01.2005

W każdym z nas tkwi talent. Ważne by go dostrzec i w niego uwierzyć

Portret użytkownika Allunia

wspaniały wpis

nie masz za co przepraszać!! ja uwielbiam czytać takie wpisy! aż łzy otarłam ze wzruszenia, ale takich wzruszeń nam trzeba: podczas czytania wpisów kochajacej Matki która jest dumna z córeczek, żyje dziećmi, zachwyca się nimi i swoim zachwytem dzieli się z innymi. Takie rzeczy zawsze bedzie sie czytać z radoscia i Ty jej nam wraz z tym wpisem dostarczyłaś!
wielkie uściski i buziaki dla Ciebie i niesamowitych córeczek!!!

Okruszek - VII.04 [*]
Gabrielka - X.05
Arturek - IX.07
Basia - III.14

Portret użytkownika ASKAB_1979

:-*

martencja pamiętam Twoje wpisy z czasu, kiedy walczyłaś o drugi cud. Potem ten strach jak już byłaś w ciąży. To cudne, że po takich przejściach można takie wpisy czytać. Jesteś przykładem na to, że trzeba walczyć o marzenia. Myślę, że dajesz nadzieję a taka na Bocianie jest niezmiernie potrzebna.
Myślę też, że kiedyś podobnie będą i myśleć i cieszyć się babeczki, które teraz jeszcze na razie czekają na swoją kolej! :)
Buziaki dla dziewczynek! :)

Portret użytkownika broszka1976

Ja pamietam Twoje wpisy gdy

Ja pamietam Twoje wpisy gdy nosilaś Karolcie pod sercem...Ja bylam wciązy w tym samym czasie... Pamiętam tamte święta kiedy maalenka napisala że Karolcia walczy o życie...I dlatego teraz tak bardzo sie cieszę, że u Was tak cudnie, ciepło i radośnie... Pisz o swoich słonkach, uwielbiam takie wpisy:) Pozdrawiam serdecznie szczęśliwą rodzinkę

Portret użytkownika netka

Martusiu ale my lubiny takie

Martusiu ale my lubiny takie wpisy...
Poczekaj jeszcze troszke to dziewczyny będą "działały razem" ;-)
Cisza w pokoju (lub łazience) i jak idę tam to słyszę tylko "Mama idzie!" :-)
Pozdrawiamy i buziki dla całej Rodzinki!!!

Dwoje Rozrabiaków :-)

Portret użytkownika Agatka

EGOIZM TAK

Kochana, na tej stronie taki egoizm jest bardzo wskazany, to przecież jak lekarstwo!! Nadzieja, że po najgorszej drodze można wypisywać taki CUDowności!!
A mnie 9-miesięczne bobasy i historie o nich zawsze wprawiają we wspaniały nastrój i nostalgię, bo wtedy poznaliśmy naszą Dunię i ona wcale nie raczkowała, nie siadała, nie wyciągała rączek. Dlatego chłonę jak gąbka to co nas ominęło.
A dziś po bardzo rożnych przejściach Karolkowych, Duniowych i Agatkowych śmiało możemy rywalizować, która bardziej szczęśliwa!!

Pisz bardzo dużo!! Ja jakoś nie mogę, bo bocian wciąż mnie wywala... :( Chyba za długo tu jestem hehehe

Portret użytkownika iwja

sama radość czytać takie

sama radość czytać takie wpisy martencjo:)

Jakub Jeremi, moja miłość -synuś ur. 09.07.2008
http://iwja1.fotosik.pl/albumy/534180.html
http://suwaczki.maluchy.pl/li-38557.png
3 wlewy, encorton, clexane, acesan, kaprogest
6 lat starań, wysokie ANA, NK,HLA
Aniolek09.05.2006